Moudré rozhodnutí nám zajistilo volební úspěch

Kdo ovládá myšlení a rozhodování voličů? Co ukázaly letošní komunální volby? Proč byla tak nízká volební účast? Kdo vlastně koho volil? Mohla uspět strana založená před několika měsíci? Kdo ovládá myšlení voličů?

Strana DOMOV vznikla začátkem letošního roku 2022. I stranický novorozenec se musí vypiplat do miminka, které posléze začne samo chodit a stane se z něj děcko, které roste, sílí a prospívá. A každý rodič ví, že vedle staršího sourozence je tato cesta životem rychlejší a často méně bolí.

DOMOV se na své Republikové radě usnesl, že svůj start do politického světa urychlí spoluprací se stranou Česká suverenita. Tak vznikla dohoda o hlavním koaličním partnerovi, která mimo jiné zajistila straně DOMOVskou adresu a skvělé prostory pro kanceláře, besedy, shromáždění i akce pro veřejnost.

Moudré koaliční rozhodnutí přineslo ovoce i v komunálních volbách. Umožnilo sestavit „kandidátky“ s řadou ostatních subjektů, nebo kandidovat na jejich kandidátních listinách. Takto jsme společně kandidovali v 68 městech a obcích po celé České republice.

Na předvolební Republikové radě (řídí společně s Předsednictvem stranu mezi sjezdy) zaznělo, že vše nad 7 získaných mandátů je úspěch nad rámec přání. Hlavním cílem v komunálních volbách 2022 bylo zviditelnění strany DOMOV a potvrzení opodstatnění koalice s Českou suverenitou.

A podařilo se mnohem více! Získali jsme 37 mandátů. Již teď víme, že minimálně 3 místa budou řídit naši starostové, ve dvou obcích jsme získali všechny mandáty. Účastnili jsme se rozhlasových i televizních debat, sdělovali jsme hlavní cíle našeho snažení v rámci senátních voleb. Plné „kandidátky“ jsme obhajovali komunikací s občany v Brně i v Praze.

Pokud se však podíváme na „vítěze voleb do komunálu“, zabrala primitivní finta pětidemoliční party řízené ze zahraničí. Tak zvané „zastropování“ cen plynu a energií je sen, ze kterého se voliči brzy proberou. Strop na šestinásobku běžné ceny je již několikátý podvod voličů. Stejně tak úspěšná volební finta „za Babiše bylo líp“ je důkazem voličovy totální ztráty paměti.

Komunální volby při účasti 46% oprávněných voličů potvrdily, že volit nepřišli hlavně ti naštvaní voliči. Asi rezignovali na možnost změny odspoda když zkratkovitě vidí, kam to dospělo po parlamentních volbách. Svoji významnou roli v totálním ovlivnění voličů sehrála média, hlavně veřejnoprávní. Opět předkládala vybrané kandidáty jako jediné možné.

Zkorumpované strany využily svých lobistů z korporátních uskupení k zajištění svých hlasů od zaměstnanců. Inu koho chleba jíš, toho píseň zpívej platí v době zadlužení ještě více než kdy jindy!

Napsat komentář