Přijďte besedovat v úterý 26. dubna, 16:30 hodin, Sarajevská 10, Praha. Představení projektu Dunaj – Odra – Labe. Významný ekologicky, ekonomicky, dopravně, důležitý pro potravinovou soběstačnost a státní suverenitu i obranu

Propagátor a spoluautor projektu DOL Ing. Jan Skalický rád zodpoví vaše dotazy. Jak by mohla Česká republika získat zpět svoji potravinovou soběstačnost? Je projekt propojení třech nejvýznamnějších řek Evropy dílem snílků, nebo odvážných vlasteneckých průkopníků? Přijďte se dozvědět i zeptat!

AKCE: Beseda s odborníkem Janem Skalickým

KDY: úterý 26. dubna 2022 od 16:30 hodin

KDE: sídlo strany DOMOV, Sarajevská 10, PRAHA

9 komentářů u „Přijďte besedovat v úterý 26. dubna, 16:30 hodin, Sarajevská 10, Praha. Představení projektu Dunaj – Odra – Labe. Významný ekologicky, ekonomicky, dopravně, důležitý pro potravinovou soběstačnost a státní suverenitu i obranu“

 1. Přednáška a diskuse bude velmi zajímavá a doporučuji přijít všem, koho zajímá opravdová ekologie a ne jen kecy kolem ní a o ní. Ve školách dostávají studenti k vypracování práce na téma ekologie, ale je to k smíchu!! nebo k pláči?? Na ulicích a v odpadkových koších se válí použité respirátory, nebezpečný odpad. V jídelních zařízeních byli nuceni používat plastové příbory. Vypráví nám, že naše auta se spalovacími motory jsou škodlivé pro naši planetu!! A tak bych mohla pokračovat! Tak kdy začne vláda říkat pravdu o ekologii? Kdy se ptám!!! Projekt pana Skalického je skvělá myšlenka a nejen to! Máme možnost se zeptat opravdového odborníka, proč je důležité abychom obnovili a rozvinuli opět vodní dopravu v České republice. Jako první musí být dostavěna vodní cesta. Bez toho to prostě nepůjde. Za druhé, tak jak rychle byla zlikvidována říční flotila, tak musí být postupně doplňována. A je zapotřebí i její obnovení! Přeji naší republice se vypracovat zase na pozici, kde byla před rokem 89!

  Odpovědět
 2. Fandím dlouholeté silné vizi, houževnatosti a odvaze autora, který za projektem pevně stojí a věří mu! Fandím ekologicky potřebnému směru využití našich vodních toků a přeji mu, aby Konečně zaujal politiky a hospodáře ve prospěch nás všech, občanů této země!

  Odpovědět
 3. Projekt kanálu Dunaj – Labe – Odra je megalomanský projekt (rovněž kanálu) Miloše Zemana. Ani mě nepřekvapuje, že Domov tuhle pitomost podporuje🤣.

  Odpovědět
  • Pane Pavle, DOMOV nepodporuje tento projekt, DOMOV k němu organizuje diskusi, na kterou můžete přijít svůj názor sdělit. Stalo se snad již tradicí, že pokud se o něčem hodlá komunikovat, je to schvalování? To by pak neměly dialogy žádný smysl! Díky za zamyšlení.

   Odpovědět
  • Dobrý den, zřejmě o tomto projektu, pane Pavle, nic nevíte a ekologie v pravém slova smyslu Vás nezajímá. Český občan, kterému záleží na jeho zemi a prosperitě, by nemohl napsat tak ironický komentář.

   Odpovědět
 4. Tentokrát se nebudeme moct stavit, moc nás to mrzí ale nedá s zúčastnit všech zajímavých seminářů v Domově. Pana Skalického znám a opravdu tato vize je zajímavá a v rámci propracovaného projektu i realizovatelná. Doporučuji koho zajímá doprava a ekologie přijďte.

  Odpovědět

Napsat komentář