Vítejte v protektorátu Čechy a Morava! Rektální alpinismus našich vládních militantních poskoků Západu je bezbřehý

Víte, že „není potřeba důkazů o něčí vině, stačí, že jsme se na tom shodli“ (Lubomír Zaorálek, PSČR 2021)? Směřujeme do totality, nebo k fašismu? Právní stát po Fialovo Česku . . . A co nám ještě zakáží? S Ruskou zmrzlinou již bylo demokraticky zatočeno, ruský plyn by nám ideologicky poškodil spotřebiče a ropa z Ruska? Fuj, zdražit, netankovat!

Co na to DOMOV? Podlézání Západu za cenu totálního pádu ekonomiky se všemi důsledky, které dopadnou na občany České republiky je bohužel realitou. Pěstování nenávisti a uplatňování kolektivní viny je zaváděnou novinkou. PŘIJĎTE TOMU VŠEMU ŘÍCI NE!

15. března 2022, 16 hodin, Hradčanské náměstí – DEMONSTRACE PROTI CENZUŘE A NACISMU VE VŠECH PODOBÁCH

Převzato: ParlamentniListy.cz

Ruské Z má být posuzováno jako svastika. Policie už sepisuje, jak jeho propagaci stíhat

Velké bílé písmeno Z. Symbol podpory invaze, za jehož použití můžete být stíháni policií. Píše to server CNN Prima NEWS s odvoláním na web Neovlivní.cz.

Písmeno Z, které se v posledních dnech stalo symbolem sympatií k ruskému útoku na Ukrajinu, se začalo objevovat na ruských tancích a další vojenské technice v době vpádu Ruské federace na Ukrajinu. 

Význam zkratky Z zatím není jasný, někteří jeho význam překládají jako Západ, jiní jako za pobedu (za vítězství). Editor CNN Prima NEWS Matyáš Zrno k tomu pouze dodává, že označení tanků a vojenské techniky je běžnou věcí při operacích, aby se předešlo palbě do vlastních řad. V Rusku pak mnozí v současné době právě tento symbol umísťují na své automobily, domy nebo i oblečení.  

Policie v současné době podle všeho v Česku chystá metodický pokyn, podle kterého by bylo možné vyšetřovat pro podporu ruské agrese na Ukrajině ty, kteří s ní souhlasí. A právě i prostřednictvím tohoto písmene, jež by mohlo být posuzováno stejně jako svastika. 

Policie v současné době také prověřuje stovky lidí za prohlášení schvalující útok Ruska na Ukrajinu. Za to může hrozit až tříleté vězení. 

2 komentáře u „Vítejte v protektorátu Čechy a Morava! Rektální alpinismus našich vládních militantních poskoků Západu je bezbřehý“

  1. Již dva roky konstatuji, že jsme fašistický stát. Nyní se pouze zviditelňují postoje , která nám naše zločinecká vláda ředkládá.

    Odpovědět
    • Bohužel souhlas, čtyři roky o tom mluvíme v pořadech na SV. Jenže korporátní fašismus prorostl komplet společností, viz doba covidová . . .

      Odpovědět

Napsat komentář