Nový narativ a trestný čin? Hanobení banderismu se trestá, podpora ukronácků se vymáhá zastavením plynu!

Proč a za co byl obviněn kandidát na prezidenta Slovenské republiky doktor Štefan Harabin? Nacifikace Evropy probíhá v přímém přenosu již neskrývaně a na plný plyn! Začalo to náhubky a pokračuje hajlováním . . .

Co na to DOMOV? Uplatňování dvojího metru, cenzura a udavačský web ministerstva pravdy jsou jasné znaky fašizace společnosti a její směrování mílovými kroky k nacifikaci.

Upozorňujeme na plíživé hnědé zlo konzistentně. Pomalu se ukazuje, jak intenzivně prorostlo společností, jak skrytě obsadili jeho příslušníci pozice ve vedení státu a společnosti, v kultuře, umění a na sociálních sítích.

Povšimněte si, jak neofašisté začínají zinscenovávat politické procesy na objednávku, aby byl zbytek společnosti paralyzován strachem, zmatkem a chaosem. Scénáře se nemění!

Covidová mafie, agenti covidagendy se postarali o důležitý test společnosti, který jim zajistil sílu, protože společnost již byla připravena k odstartování akce hnědokošilatých. Naprosto přesně to popsal Voltaire: „Ti, kdo vás dokáží přimět věřit absurditám, vás mohou přimět páchat zvěrstva“ nebo „Pokud chcete vědět, kdo vás ovládá, podívejte se, koho nemůžete kritizovat.“

Převzato: Aeronet.news celý článek s videi a fotografiemi

Štefan Harabin byl obviněn za schvalování trestného činu agrese Vladimira Putina a za hanobení Banderovců! Po výslechu novinářům zopakoval, že je proti nacismu a banderismu, který má na svědomí 14 000 obětí na Donbasu za posledních 8 let! Máme oficiální Harabinovu výpověď i znění obvinění, kde se vyšetřovatel odvolává na Římský status Mezinárodního trestního soudu! Co je článek 51 Charty OSN o Preventivní sebeobraně? A proč Moskva použila tento článek na ospravedlní zásahu na Ukrajině?

Na Slovensku se dnes opravdu dějí neuvěřitelné věci, kterých by si měli všímat především i čeští občané, protože tyto procesy se mohou brzy okopírovat i do ČR. Národní kriminální agentura (NAKA) totiž v pondělí v poledne provedla domovní prohlídku v Bratislavě v bytě bývalého soudce Nejvyššího soudu Slovenska Štefana Harabina a sdělila mu obvinění z přečinu schvalování trestného činu, konkrétně trestného činu agrese prezidenta Ruské federace Vladimira Putina na Ukrajině, a rovněž z trestného činu hanobení národa, etnika či rasy, tedy v tomto případě Banderovců jako občanů Ukrajiny. Informaci jako první přinesl server Infovojna.bz [1]. Obou trestných činů se měl Harabin dopustit tím, že dne 25. 2. 2022 na Facebooku uveřejnil status následujícího znění:

„Urobil by som presne to isté, čo PUTIN v súvislosti s udalosťami na UKRAJINE. Je povinnosťou Rusov pacifikovať nacistov, ktorí genocídne od roku 2014 zavraždili 15 tisíc vlastných civilistov. Nie je možné tolerovať používanie sily svetovým ZLOM. Silu musí niekedy rázne použiť aj svetové DOBRO. FICO, vždy k AMERIČANOM servilný, kolosálne klame, keď tvrdí, že PUTIN porušil medzinárodné právo. Zrejme nepozná článok čl. 51 Charty OSN, alebo má zjavnú traumu, že práve on 2. septembra 2014 dal nacistom na Ukrajine reverzný plyn“.

Hajlování členů ukrajinské kapely v soutěži Eurovize

Harabin po propuštění a po výslechu poskytl Infovojně i kopii svojí výpovědi na policii [2]. Štefan Harabin výše uvedený výrok uveřejnil v souvislosti s veřejně dostupnými informacemi o počtech obětí z řad obyvatel obou separatistických republik na Donbasu, kterých podle oficiálních zdrojů OBSE zahynulo za 8 let konfliktu téměř 10 000, zatímco ruské zdroje uvádí číslo ještě o 4 tisíce vyšší.

Štefan Harabin v rozhovoru s novináři dal jasně najevo, že odmítá adorovat dnešní kult neonacismu, který v neděli vyvrcholil dokonce hajlováním ukrajinské kapely v přímém přenosu festivalu politické písně Eurovize. Ukrajinská rapová kapela po svém vystoupení hajlovala, ale nebyla sama. Hajlovala dokonce i moderátorka Eurovize. Video máte na konci tohoto článku. Ano, proces nacifikace Evropy je v plném proudu, projekt Trojmoří je urychleně ukotvován a kdokoliv se postaví na odpor, pokusí se ho zničit.

Rusy je dovoleno dnes v Evropě zabíjet, vraždit. Opravdu nepřeháním. To, co se dělo 8 let na Donbasu, z toho opravdu jde mráz po zádech. Hlavně z toho mlčení západních médií o probíhající genocidě, kterou tam páchala ukrajinská armáda. Na Donbasu z těch 14 000 lidí zahynulo i více něž 800 dětí. Všechny tyto oběti má na svědomí ukrajinská armáda a především ukrajinské dělostřelectvo a raketové vojsko, které 8 let pravidelně ostřelovalo obytné domy ve městech Luhansk a Doněck. Agrese ukrajinské armády kulminovala celkem 2x po sobě, v letech 2015 a 2017, kdy vláda Petra Porošenka provedla dvě velké vojenské ofenzívy s cílem pozabíjet povstalce v obou separatistických republikách a vyhnat ruskojazyčné etnické obyvatelstvo za hranice do Ruské federace.

Obě ofenzívy selhaly, ale měly za následek tisíce mrtvých civilistů, v té době stále ukrajinských občanů ve městech na Donbasu, kteří se provinili dvěma věcmi, že v roce 2014 nesouhlasili se státním pučem na Majdanu v Kyjevě, a že mluvili rusky, což je na Ukrajině již třemi zákony zakázáno, a to ve školství, na úřadech a v obchodním styku v obchodech a službách. Rusky přitom na Ukrajině mluví podle odhadů 50 až 57% obyvatelstva.

Operace s krycím názvem “Apollon” vypracovaná americkou CIA a ukrajinskou tajnou službou SBU měla podle ruských novinářů zajistit po dobytí oblastí na východě etnické čištění od ruskojazyčného obyvatelstva, které by odmítlo utéct do Ruska. Na základě této operace měl být celý Donbas “derusifikován” ve smyslu vyhlazení či vytlačení ruského obyvatelstva, kultury a historie. Celý prostor měl být v rámci operace “Apollon” ukrajinizován a obsazen oddíly Azov, které by dohlížely na ukrajinskou nacifikaci obou oblastí stejně, jako to probíhalo 8 let v centrále Azovu, v Mariupolu.

Rusko použilo k invazi na Ukrajinu mezinárodní právní rámec článku 51 Charty OSN, který v minulosti použily USA nebo Vietnam

Ruská federace provedla invazi na Ukrajinu podle názoru Moskvy v souladu s mezinárodním právem, když Moskva použila stejný článek Charty jako použila vláda Billa Clintona v roce 1999 při bombardování Srbska a tentýž článek použily USA i pro invazi do Iráku v roce 2003. Obě americké agrese proběhly bez mandátů Rady bezpečnosti OSN a česká i slovenská armáda a obě vlády se podílely společně s USA na obou agresích. V případě Iráku šlo dokonce o vyslání českých a slovenských vojáků k okupaci Iráku.

4 komentáře u „Nový narativ a trestný čin? Hanobení banderismu se trestá, podpora ukronácků se vymáhá zastavením plynu!“

  1. Další: „Kéž by“ byl slovenským prezidentem zvolený právě dr. Štefan Harabin, kterému jsem moc držela přes-hraniční palce….nestačilo to! Jako nepodplatitelný Bojovník za vše, co dýchalo Člověčenstvím, jeho nezpochybnitelnými právy počínaje a Rodinou konče….Pokud by se ten Zázrak stal…Dnešek by byl úplně jiný…i u Nás ..Jsme skoro jako jednovaječná Dvojčata…Věřím tomu, že Jeho nezmenšená bojovnost a síla těch opravdových Slováků, dokáží probudit opět Spravedlnost a Právo!

    Odpovědět
  2. Potlačování pravdy je vždy projevem strachu. Ti, kteří nám vnucují, co si máme myslet a říkat, se nás bojí.
    Sláva České republice a zachovejme si zdravý rozum. Bez probruselských poskoků.

    Odpovědět

Napsat komentář