PSALI o nás

Na této stránce se můžete seznámit s tím, co o DOMOVě napsala a uvedla ostatní média. Stačí kliknout a jste na příspěvku! Přejeme hezké počteníčko!

Ano, jsme na největší křižovatce v naší novodobé historii a zatím se ještě stále sami můžeme svobodně rozhodnout, kam zahneme. Cesta vlevo je špatná, je plná války a smrti.

Česká ekonomika míří do pekel a mnoho lidí má a bude mít existenční potíže. To však naši vládu nezajímá. Co ji zajímá, je slepá podpora Ukrajiny v čele s chodící teplákovou soupravou. 

Koho by preferovaly na Pražském hradě opoziční a mimoparlamentní politické strany a hnutí? Náš webový deník sondoval u desítky větších či menších politických subjektů.

Babiš na hrad? Ach jo! Velmi složité rozhodování nás čeká v době, kdy nejde jen o ekonomickou prosperitu, ale i o holý život. Každopádně sedět doma a nadávat bez volby nebudu.

V roce 2023 budeme bojovat i za budoucí generace! Je čas na změnu! Na změnu našeho chování! Přichází rok pravdy, který zodpoví mnoho otázek. Jsme schopni dosáhnout svobody, nebo budeme navždy uvrženi do otroctví?

Krásné Vánoce přeje Tygr! Předsedy strany DOMOV. Mějme radost z rodinných setkání, bavme se a dopřejme si dobrého jídla a pití. Ale také se dobře bavme výsměchem Comedy bandu SPOLU.

Ostrá tygří středa předsedy strany DOMOV. Už ani korunu na Ukrajinu aneb Posviťme si na ČEZ! Proč ČEZ i přes rekordní zisky není schopen či ochoten pomoci lidem? Že by byl problém s těmi 30 % minoritních vlastníků? Proč má do našeho energetického komfortu mluvit menšina, která ani není z České republiky? 

Ostrá tygří středa předsedy strany DOMOV. Běž domů, Volodymyre! Lidé se ale nebaví! Bojí se a jsou právem naštvaní. Obávají se budoucnosti a vláda si klidně utratí další »pouhou« miliardu za výcvik vojáků, který asi nebyl schopen zajistit na svém území komediant v teplákách. 

Ostrá tygří středa předsedy strany DOMOV. Comedy band v Kyjevě (Polsku)?! Budeme se dál zadlužovat a přijímat mladé muže až do poslední koruny a posledního občana ČR. A někteří to stále nechápou… 

Ostrá tygří středa předsedy strany DOMOV. Jsme zde pro život, ne pro válku! Proč je na státní svátek České republiky vyznamenán člověk, který nedokázal zabránit válečnému konfliktu a zatáhl celou Evropu do krize, která bude pro občany naší země mít obrovské negativní dopady?

Ostrá tygří středa předsedy strany DOMOV. ONI si zvednou platy?! Původní zmrazení platů se tedy dle rozhodnutí vlády nekoná, protože je velmi složitá ekonomická situace a nemůžeme se tedy divit jejich potřebám, které jsou nadřazeny zájmům milionů našich občanů.

Ostrá tygří středa předsedy strany DOMOV. A co bude dál? Lidské úsilí bývá většinou odměněno. Výše odměny je úměrná vyvinutému úsilí.

Ostrá tygří středa předsedy strany DOMOV. Příčina spučasného zla? USANejen výsledky voleb, ale i výbuchy plynovodů Nord Stream nasvědčují příchodu velmi tvrdé zimy. A co děláme my? Posloucháme stále ty samé ohrané písně, že za vše může Putin.

Trestní oznámení na Rakušana policie postoupila na Odbor extremismu a terorismu Věřím, že příslušný odbor nepoužije dvojí metr, kdy na jedné straně za několik videí na Facebooku nechá odsoudit pány Tušla a Čermáka a na straně druhé by odložil toto trestní oznámení jako neopodstatněné,« řekl David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV.

Další Ostrá tygří středa předsedy strany DOMOV. Nízká volební účast, ztráta voličské paměti a marketingový podvod pod heslem zastropování cen energií.

Jsme podporovatelé aktivity Česká republika na 1. místě! Vnímáme iniciativu statisíců občanů jako silný signál pro realizaci i našich ozdravných plánů pro Českou republiku.

Podvod zvaný Zastropování cen energií! Další Ostrá tygří středa. Bude defenestrace volební? Za jak velké tupouny nás vládá má? Máme věřit báchorce o zajištění únosných cen energií a plynu? Podvod, manipulace a v důsledku tunel našich společných peněz!

Ostrá tygří středa: Václavák zahřímal, ale fialová vláda nepochopila. Skvělá akce, skvělí lidé, kterým jde o budoucnost naší země přišli vystavit vládě STOPku! Škoda, že jsme nemohli sdělit postoje DOMOVa a naše návrhy na řešení.

Politické harašení členů vlády je denní praxí, ale schvalování zabíjení lidí pro odlišný názor smrdí fašounskými praktikami! Kam až se předsudečná nenávist musí dopracovat, aby bylo odsouzeno k trestu? Žumpa se opět předvedla ve vší „kráse“ komentoval David Tygr Ploc v Ostré tygří středě!

Kdo si zatopí, toho úřadníci „sejmou“! Vláda v hledáčku Ostré Tygří středy. Když zemi vedou kolaboranti, korupčníci, nýmandi, nevzdělanci, neodborníci a válek chytiví poskoci svých páníčků nemůžete očekávat jakákoliv smysluplná řešení.

Pokud vše funguje, jak nám covidoví psychopati přes dva roky tvrdí, tak duhoví účastníci Festivalu Prague Pride pomřou a skončí v mrazácích . . . dvojnásobná smrt! Proč tuto menšinu Válek neděsí? Dočtete se v Ostré Tygří středě!

Jak startuje pohřeb svobody v České republice a kdo jsou „oběti“ prvních politických procesů? Předvádí se nám zpolitizovaná justice a Policie v rukách spolčených zločinců? Další Tygří středa.

Ostrá rétorika kandidáta do Senátu Mgr. Luďka Růžičky redaktora překvapila. Co si myslí předseda strany DOMOV na Vysočině o roli Václava Havla a dalších užitečných lumpů? Je pravda vždy přitažlivá?

Česká republika v rukách experimentátorů. Ostrá Tygří středa odhaluje, že nejen doba covidová byla o experimentech a hazardech se zdravím lidí, ale i škody způsobené požárem v Českém Švýcarsku jsou výsledkem nepodařeného experimentu krizového štábu!

Koaliční smlouva partnerů Praha náš DOMOV byla podepsána! Co všechno zásadního chtějí pro Pražany, ale i občany této země udělat a zajistit?

Za jak hanebné považuje předseda strany DOMOV, bezpečnostní expert Mgr. David Tygr Ploc, MBA kandidování STAN v komunálních a senátních volbách po kauze Dozimetr, která potvrzuje napojení čelních politiků tohoto uskupení na organizovaný zločin?

Jsme obětí vlastní nenávisti k Rusku? Politická strana DOMOV vyzvala Vládu České republiky k tomu, aby požádala Rusko o pomoc v podobě letounů, které by se podílely na uhašení požáru v Českém Švýcarsku, kde hoří od neděle, požár zasáhl plochu pětkrát dva kilometry.

V Praze na primátora kandiduje předseda strany Mgr. David Tygr Ploc, MBA. Otevřeně slíbil Pražanům levný plyn přímo z Ruské federace, kam se vydá jednat po svém případném zvolení!