PSALI o nás

Na této stránce se můžete seznámit s tím, co o DOMOVě napsala a uvedla ostatní média. Stačí kliknout a jste na příspěvku! Přejeme hezké počteníčko!

Manželství pro homosexuály není ničím přirozeným. Mohou již dlouho uzavírat svá registrovaná partnerství a tedy žít dle svých představ. Pro mne je manželství svazek, do kterého vstupuje pouze muž se ženou. Tak to bylo, je a bude. Nikdy nebudu akceptovat manželství stejnopohlavních párů.

Po všem, co zažíváme se současnou, ale i předchozí vládou, nevěřte ničemu, co vám je médii předloženo, či spíše vnucováno. Naše média s námi hrají provládní reality show. To, že je Fiala lhář, už víme, a co můžeme čekat od vlády, která je vedena tímto prounijním strýčkem v obleku?

Jedna z nejvíce zkorumpovaných zemí světa s historickým odkazem k fašismu se pomalu, ale jistě přesouvá směrem na západ… i k nám. A cizinec z východu v sobotu 10. 6. 2023 vraždil…

Proč to dělám? Protože přehlížení pravdy je jednou z příčin našich problémů. Ano, globalisté a jejich otroci, kteří jsou bezesporu nejhorší vládou v naší historii, se snaží udělat otroky z nás, a my jim to ignorací nesmyslů, kterými nás zásobují, jen usnadňujeme.

Pravda je krásná věc, určitě jedna z nejdůležitějších věcí na tomto světě. Ne vždy bývá příjemná, někdy je hodně tvrdá, ale je věčná, nezpochybnitelná. I přes všechny snahy těch zlých, kteří si ji často snaží překrucovat a obracet ke svému prospěchu, se vždy ukáže v tom pravém světle za předpokladu, že je oživována a stále připomínána…

Jsme národem chcimírů, o tom není nutné pochybovat, a proto říkám, že zde žádné vojáky nechci! Smlouva, ke které se již mnohokrát velmi kriticky vyslovila většina odborníků, je podřízením se válečné mocnosti, která, jak se ukazuje poslední dobou, díky konfliktu na Ukrajině již dávno ztratila své ostří.

Otroci globalistické EU v čele s Fialou nám opět zdůraznili, že jsou čistokrevným zlem, které se pomalu ale jistě stává peklem. Stále dokola nám svými činy dokazují, že zájmy naší země jsou nepodstatné, hlavně ať se si to nerozhodí tam za velikou louží. 

David Tygr Ploc je předsedou strany DOMOV. Název neasociuje jen pouto k České republice, ale je zároveň zkratkou pěti slov. »D« jako demokracie, »O« jako odpovědnost, »M« jako morálka, »O« jako odvaha, »V« jako vlastenectví. Většinu z těchto přízvisek člověk dokáže dostat pod kůži v bojových sportech.

Svátek práce a lásky zde byl dávno před tím, než jsme vstoupili do EU. Byl zde dávno před tím, než se Fiala začal vnucovat do bruselských zákoutí

Historie se opakuje, a bohužel musím konstatovat, že opět v náš neprospěch. Zase jsme ovlivněni sliby falešných politiků uvěřili, že bude lépe a zase za svoji důvěru budeme trpět.

To, co znamená První máj pro pracující, bývá v posledních letech podceňováno nebo přehlíženo. V každé rozumné zemi se ale První máj slaví.

Pozor na taková prasata, která jsou stejná, ne-li horší. Díky těmto prasátkům, je v naší krásné zemi mnoho NESPOKOJENÝCH. Budeme se muset zamyslet, ale opravdu vážně, jestli tohle chceme a budeme je i nadále vykrmovat…

A tak se ptám, také vám vše, co se děje kolem naší České pošty, připadá jako prosté likvidování všeho, co má v naší zemi nějakou hodnotu? Zrušení poboček, které byly vybrány, povede k dalšímu prodeji majetku státního podniku, protože se budou prodávat nemovitosti a zase budeme mít něčeho trochu méně. 

My, občané ČR podepsaní pod touto peticí, vyjadřujeme zásadní nesouhlas se záměrem ministra vnitra Víta Rakušana a vedení státního podniku Česká pošta, s rušením stovek poboček České pošty a propouštěním tisíců jejích zaměstnanců.

….nedávno jsme si připomněli 20. výročí zahájení operace v Iráku, která proběhla …..bez mandátu Rady bezpečnosti. A že by někdo byl vyhlášen válečným zločincem, třeba americký prezident Bush, tak k tomu nedošlo. 

…jak přispěl k mírovému řešení náš fialový kašpárek? No, určitě nadšeně souhlasil s dodávkami munice a byl velmi aktivní, jak je jeho zvykem. Zajímalo by mě ale, jestli se pochlubil ziskem 19 miliard, které sebral důchodcům?

Globalisté zřejmě již nemohou dál ztrácet čas s pozvolným utahováním šroubů svobody, protože ten, jehož jméno bude brzy zakázáno vyslovovat, jim tak trochu na východ od nás hodil vidle do jejich plánu

Církve by zkrátka také měly přispět „něco“ na oltář vlasti. A vláda by měla mít zájem, pokud projde její asociální návrh zmrzačeného vzorce pro výpočet valorizace důchodů, aby rozložila finanční zátěž plynoucí z potřeby snižovat schodky státního rozpočtu nejen na jednotlivé skupiny obyvatelstva, ale také na instituce, např. na církve. V první řadě pak na církev katolickou, která je největším beneficientem ze zákona o církevních restitucích.

Vláda nám opět dokázala, že není vládou našeho lidu a k její aroganci musíme doplnit i zbabělost. Zbabělost, která pramení z jejich zločinu na těch nejzranitelnějších.

Co se stalo za těmi zavřenými dveřmi? K jaké dohodě došlo? Proč nebojovali dál, když mohli? Byl tedy celý ten týden jen dalším dokonalým hereckým představením?

Pokud zákon začne platit, skončí zřejmě u Ústavního soudu. Musí ho ale předtím schválit Senát a podpis musí připojit nově zvolený prezident Petr Pavel, který se chce ke snížení valorizace důchodů vyslovit až po své inauguraci.

Bývalý premiér a expředseda ČSSD Jiří Paroubek oslovuje se svou novou politickou vizí o spojené levici staronové tváře. Zapojit chce i končícího prezidenta Miloše Zemana.

Jiří Paroubek byl svého času výrazný politik a z „ubohé herky se mu povedlo udělat blyštivý mercedes“, jak sám skromně zhodnotil své působení v čele ČSSD. 

Díky, pane Paroubku. Za důchodce současné a budoucí. Že jen nesedíte doma a večer u zpráv nenadáváte, jak to tu stojí za ho*no.

Žádný inteligentní člověk nechce válku a nechce ani být její obětí. A tyto fráze pánů v zeleném určitě nepřidají občanům naší země na klidu v již tak složité době…

Jak tedy bude vypadat likvidace našeho blahobytu? Začali s důchody! Snížení plánované valorizace důchodů je v již tak ekonomicky vypjaté situaci pro mnohé důchodce tím posledním, co je dorazí.

Sportovce zajímaly vždy kvality soupeře a nikoli jeho národnost či politická příslušnost. Sportovec by se měl soustředit na přípravu, výkon, být dobře motivován a jít za tím svým vysněným cílem. Díky politické hlouposti to však nepůjde

Tato zoufalá arogantní vláda má již podle průzkumů pouze cca 28procentní důvěru, a to je i můj odhad množství těch, kteří si nejsou ochotni připustit, že se řítíme do pekla. Naši záchranu SPOLU neplánují, ale určitě udělají vše pro tu svoji, pokud jim to dovolíme.

Ano, jsme na největší křižovatce v naší novodobé historii a zatím se ještě stále sami můžeme svobodně rozhodnout, kam zahneme. Cesta vlevo je špatná, je plná války a smrti.

Česká ekonomika míří do pekel a mnoho lidí má a bude mít existenční potíže. To však naši vládu nezajímá. Co ji zajímá, je slepá podpora Ukrajiny v čele s chodící teplákovou soupravou. 

Koho by preferovaly na Pražském hradě opoziční a mimoparlamentní politické strany a hnutí? Náš webový deník sondoval u desítky větších či menších politických subjektů.

Babiš na hrad? Ach jo! Velmi složité rozhodování nás čeká v době, kdy nejde jen o ekonomickou prosperitu, ale i o holý život. Každopádně sedět doma a nadávat bez volby nebudu.

V roce 2023 budeme bojovat i za budoucí generace! Je čas na změnu! Na změnu našeho chování! Přichází rok pravdy, který zodpoví mnoho otázek. Jsme schopni dosáhnout svobody, nebo budeme navždy uvrženi do otroctví?

Krásné Vánoce přeje Tygr! Předsedy strany DOMOV. Mějme radost z rodinných setkání, bavme se a dopřejme si dobrého jídla a pití. Ale také se dobře bavme výsměchem Comedy bandu SPOLU.

Ostrá tygří středa předsedy strany DOMOV. Už ani korunu na Ukrajinu aneb Posviťme si na ČEZ! Proč ČEZ i přes rekordní zisky není schopen či ochoten pomoci lidem? Že by byl problém s těmi 30 % minoritních vlastníků? Proč má do našeho energetického komfortu mluvit menšina, která ani není z České republiky? 

Ostrá tygří středa předsedy strany DOMOV. Běž domů, Volodymyre! Lidé se ale nebaví! Bojí se a jsou právem naštvaní. Obávají se budoucnosti a vláda si klidně utratí další »pouhou« miliardu za výcvik vojáků, který asi nebyl schopen zajistit na svém území komediant v teplákách. 

Ostrá tygří středa předsedy strany DOMOV. Comedy band v Kyjevě (Polsku)?! Budeme se dál zadlužovat a přijímat mladé muže až do poslední koruny a posledního občana ČR. A někteří to stále nechápou… 

Ostrá tygří středa předsedy strany DOMOV. Jsme zde pro život, ne pro válku! Proč je na státní svátek České republiky vyznamenán člověk, který nedokázal zabránit válečnému konfliktu a zatáhl celou Evropu do krize, která bude pro občany naší země mít obrovské negativní dopady?

Ostrá tygří středa předsedy strany DOMOV. ONI si zvednou platy?! Původní zmrazení platů se tedy dle rozhodnutí vlády nekoná, protože je velmi složitá ekonomická situace a nemůžeme se tedy divit jejich potřebám, které jsou nadřazeny zájmům milionů našich občanů.

Ostrá tygří středa předsedy strany DOMOV. A co bude dál? Lidské úsilí bývá většinou odměněno. Výše odměny je úměrná vyvinutému úsilí.

Ostrá tygří středa předsedy strany DOMOV. Příčina spučasného zla? USANejen výsledky voleb, ale i výbuchy plynovodů Nord Stream nasvědčují příchodu velmi tvrdé zimy. A co děláme my? Posloucháme stále ty samé ohrané písně, že za vše může Putin.

Trestní oznámení na Rakušana policie postoupila na Odbor extremismu a terorismu Věřím, že příslušný odbor nepoužije dvojí metr, kdy na jedné straně za několik videí na Facebooku nechá odsoudit pány Tušla a Čermáka a na straně druhé by odložil toto trestní oznámení jako neopodstatněné,« řekl David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV.

Další Ostrá tygří středa předsedy strany DOMOV. Nízká volební účast, ztráta voličské paměti a marketingový podvod pod heslem zastropování cen energií.

Jsme podporovatelé aktivity Česká republika na 1. místě! Vnímáme iniciativu statisíců občanů jako silný signál pro realizaci i našich ozdravných plánů pro Českou republiku.

Podvod zvaný Zastropování cen energií! Další Ostrá tygří středa. Bude defenestrace volební? Za jak velké tupouny nás vládá má? Máme věřit báchorce o zajištění únosných cen energií a plynu? Podvod, manipulace a v důsledku tunel našich společných peněz!

Ostrá tygří středa: Václavák zahřímal, ale fialová vláda nepochopila. Skvělá akce, skvělí lidé, kterým jde o budoucnost naší země přišli vystavit vládě STOPku! Škoda, že jsme nemohli sdělit postoje DOMOVa a naše návrhy na řešení.

Politické harašení členů vlády je denní praxí, ale schvalování zabíjení lidí pro odlišný názor smrdí fašounskými praktikami! Kam až se předsudečná nenávist musí dopracovat, aby bylo odsouzeno k trestu? Žumpa se opět předvedla ve vší „kráse“ komentoval David Tygr Ploc v Ostré tygří středě!

Kdo si zatopí, toho úřadníci „sejmou“! Vláda v hledáčku Ostré Tygří středy. Když zemi vedou kolaboranti, korupčníci, nýmandi, nevzdělanci, neodborníci a válek chytiví poskoci svých páníčků nemůžete očekávat jakákoliv smysluplná řešení.

Pokud vše funguje, jak nám covidoví psychopati přes dva roky tvrdí, tak duhoví účastníci Festivalu Prague Pride pomřou a skončí v mrazácích . . . dvojnásobná smrt! Proč tuto menšinu Válek neděsí? Dočtete se v Ostré Tygří středě!

Jak startuje pohřeb svobody v České republice a kdo jsou „oběti“ prvních politických procesů? Předvádí se nám zpolitizovaná justice a Policie v rukách spolčených zločinců? Další Tygří středa.

Ostrá rétorika kandidáta do Senátu Mgr. Luďka Růžičky redaktora překvapila. Co si myslí předseda strany DOMOV na Vysočině o roli Václava Havla a dalších užitečných lumpů? Je pravda vždy přitažlivá?

Česká republika v rukách experimentátorů. Ostrá Tygří středa odhaluje, že nejen doba covidová byla o experimentech a hazardech se zdravím lidí, ale i škody způsobené požárem v Českém Švýcarsku jsou výsledkem nepodařeného experimentu krizového štábu!

Koaliční smlouva partnerů Praha náš DOMOV byla podepsána! Co všechno zásadního chtějí pro Pražany, ale i občany této země udělat a zajistit?

Za jak hanebné považuje předseda strany DOMOV, bezpečnostní expert Mgr. David Tygr Ploc, MBA kandidování STAN v komunálních a senátních volbách po kauze Dozimetr, která potvrzuje napojení čelních politiků tohoto uskupení na organizovaný zločin?

Jsme obětí vlastní nenávisti k Rusku? Politická strana DOMOV vyzvala Vládu České republiky k tomu, aby požádala Rusko o pomoc v podobě letounů, které by se podílely na uhašení požáru v Českém Švýcarsku, kde hoří od neděle, požár zasáhl plochu pětkrát dva kilometry.

V Praze na primátora kandiduje předseda strany Mgr. David Tygr Ploc, MBA. Otevřeně slíbil Pražanům levný plyn přímo z Ruské federace, kam se vydá jednat po svém případném zvolení!