PSALI o nás

Na této stránce se můžete seznámit s tím, co o DOMOVě napsala a uvedla ostatní média. Stačí kliknout a jste na příspěvku! Přejeme hezké počteníčko!

Ostrá tygří středa: Fialový Péťa – lhář nebo vrah? Ještě větší blbec, než jsme doufali? Nebo si opravdu vláda myslí, že národ Český, je národem tupounů?

Podvod zvaný Zastropování cen energií! Další Ostrá tygří středa. Bude defenestrace volební? Za jak velké tupouny nás vládá má? Máme věřit báchorce o zajištění únosných cen energií a plynu? Podvod, manipulace a v důsledku tunel našich společných peněz!

Ostrá tygří středa: Václavák zahřímal, ale fialová vláda nepochopila. Skvělá akce, skvělí lidé, kterým jde o budoucnost naší země přišli vystavit vládě STOPku! Škoda, že jsme nemohli sdělit postoje DOMOVa a naše návrhy na řešení.

Politické harašení členů vlády je denní praxí, ale schvalování zabíjení lidí pro odlišný názor smrdí fašounskými praktikami! Kam až se předsudečná nenávist musí dopracovat, aby bylo odsouzeno k trestu? Žumpa se opět předvedla ve vší „kráse“ komentoval David Tygr Ploc v Ostré tygří středě!

Kdo si zatopí, toho úřadníci „sejmou“! Vláda v hledáčku Ostré Tygří středy. Když zemi vedou kolaboranti, korupčníci, nýmandi, nevzdělanci, neodborníci a válek chytiví poskoci svých páníčků nemůžete očekávat jakákoliv smysluplná řešení.

Pokud vše funguje, jak nám covidoví psychopati přes dva roky tvrdí, tak duhoví účastníci Festivalu Prague Pride pomřou a skončí v mrazácích . . . dvojnásobná smrt! Proč tuto menšinu Válek neděsí? Dočtete se v Ostré Tygří středě!

Jak startuje pohřeb svobody v České republice a kdo jsou „oběti“ prvních politických procesů? Předvádí se nám zpolitizovaná justice a Policie v rukách spolčených zločinců? Další Tygří středa.

Ostrá rétorika kandidáta do Senátu Mgr. Luďka Růžičky redaktora překvapila. Co si myslí předseda strany DOMOV na Vysočině o roli Václava Havla a dalších užitečných lumpů? Je pravda vždy přitažlivá?

Česká republika v rukách experimentátorů. Ostrá Tygří středa odhaluje, že nejen doba covidová byla o experimentech a hazardech se zdravím lidí, ale i škody způsobené požárem v Českém Švýcarsku jsou výsledkem nepodařeného experimentu krizového štábu!

Koaliční smlouva partnerů Praha náš DOMOV byla podepsána! Co všechno zásadního chtějí pro Pražany, ale i občany této země udělat a zajistit?

Za jak hanebné považuje předseda strany DOMOV, bezpečnostní expert Mgr. David Tygr Ploc, MBA kandidování STAN v komunálních a senátních volbách po kauze Dozimetr, která potvrzuje napojení čelních politiků tohoto uskupení na organizovaný zločin?

Jsme obětí vlastní nenávisti k Rusku? Politická strana DOMOV vyzvala Vládu České republiky k tomu, aby požádala Rusko o pomoc v podobě letounů, které by se podílely na uhašení požáru v Českém Švýcarsku, kde hoří od neděle, požár zasáhl plochu pětkrát dva kilometry.

V Praze na primátora kandiduje předseda strany Mgr. David Tygr Ploc, MBA. Otevřeně slíbil Pražanům levný plyn přímo z Ruské federace, kam se vydá jednat po svém případném zvolení!