Zákonodárci se opět snažili?

Máme za sebou další bouřlivý týden (ne)svobody, ve kterém nám naše válkychtivé loutky opět dokázaly, že inteligence a lidskost jsou pro většinu Poslanecké sněmovny naprosto cizími pojmy. V prvním čtení byly dále posunuty dva protičeské nesmysly, které jsou v rozporu se zájmy naší krásné země. Nepotřebná smlouva s válečným agresorem a manželství pro všechny. V době, kdy většina národa proklíná vládu, nám opět dokázali, že jsme jim naprosto ukradení…

Tolik vládou (ne)diskutovaná smlouva o obranné spolupráci se posunula dále a po projednání ve výborech se o ni bude hlasovat. Košťátka, se kterými zametá kolektivní západ, se zřejmě obávají o své funkce vrchních zametačů práv a svobod a nebylo tedy překvapením, že názor lidu je nezajímal. Přítomnost válečné velmoci jim naopak pomůže na jejich cestě k věčnému korýtku. Datum hlasování ještě neznáme, ale doufám, že každý, komu alespoň trochu záleží na naší budoucnosti, se proti jejímu schválení přijde postavit.

Další chrochtání proběhlo při posunutí dalšího zdánlivě (ne)škodného návrhu týkajícího se manželství pro všechny. A bylo to velmi zvláštní chrochtání, protože o pár minut později byl do dalšího čtení posunut také návrh na zapsání správného faktu do LZPS, a to, že manželství je svazek pouze mezi mužem a ženou. Došlo dokonce i na fňukání, když před projednáváním navštívila Pekarová Senát, ve kterém se velmi upřímněrozbrečela. Tak strašně ji záleží na zničení tradiční společnosti, že se opět a zase ukázala v pravém světle.Další útok globalistickýchotroků vnucujících nám vše, co potlačuje tradiční hodnoty, na kterých stojí každá inteligentní společnost, je alespoň prozatím bez konkrétního výsledku. Je jasné, že naši zaměstnanci nás ještě hodně pobaví. Viz zde.

Manželství pro homosexuály není ničím přirozeným. Mohou již dlouho uzavírat svá registrovaná partnerství a tedy žít dle svých představ. Pro mne je manželství svazek, do kterého vstupuje pouze muž se ženou. Tak to bylo, je a bude. Nikdy nebudu akceptovat manželství stejnopohlavních párů. Toto je tradiční hodnota, které se nesmíme vzdát na úkor menšiny. Společnost, která není schopna si zakládat na takových hodnotách je předurčena k záhubě.A to je to, oč tu běží. Další zhovadilost, která k nám dorazila z toho skvělého západu. Další důkaz o tom, že je nejvyšší čas najít ten správný směr (nebo SMER). Nikoli globální, nikoli západní, ale jasně čistý – český.

Válečného štváče ohrožujícího celý svět na svém území nechce nikdo, kdo má alespoň čtyři pohromadě. A manželství pro homosexuální menšiny není o tradiční české společnosti. Takže jdi domů, strýčku Same! A milé hominy, svět se nezboří, když zůstanete pouze u registrovaných svazků. Chcimíry a další pronárodní občany prosím, nebojte se hlasitě říkat pravdu. I nesouhlas s tím, co se vám nelíbí, je pravdou… tou vaší.

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV, koordinátor spolku Nespokojení

Zdroj.

Napsat komentář