Bohatým nechat a chudým brát? Zbabělci ze SPOLU s tím problém nemají

Dnešní středu věnuji jak jinak než kritice zoufalců, kteří ničí každým dnem naše životy. Velice odvážní »lidé« z pětidemoličního asociálního uskupení rozhodně nemají ani ponětí o tom, co je to charakter. A pokud u nich postrádáme charakter, nemůžeme být překvapeni jejich činy. Důchodci se jako první dostali na seznam nepotřebných občanů této země. Ale proč oni? Vždyť jsou mnohem jednodušší způsoby jak ušetřit…

A jdeme na ty správné tygří dotazy. Jak je možné, že důchodcům seberou a valorizace církevních restitucí je ponechána bez povšimnutí? Jsou důchodci tedy potřební lidé méně důležití než církve? Na církevní restituce bude dle valorizačního mechanismu letos vyhozeno přibližně sedm miliard. A skutečně je to nezbytně nutné v době, kdy se lidé bojí o svoji budoucnost? Ano, je, protože u nás v Kocourkově, pardon – v České republice, jsme si již zvykli, že asociální vláda uvažuje všelijak, jen ne v zájmu lidí.

A nač vlastně potřebují církve valorizační systém? Potřebují finance na rekonstrukce nebo na něco jiného? Inflace je největším problémem právě v oblasti těch nejpotřebnějších věcí k životu, tedy potravin či energií. Jsou potřebnější výdaje než ty na zajištění bydlení a obživy? NE, NEJSOU! A proč se tedy sebere důchodcům? Protože jsou bezbranní? Nebo se snad někdo bojí sáhnout někam jinam? O jaký, který nebo čí zájem jde, že se dle prostého selského rozumu nešetří v první řadě tam, kde není nutné navyšovat o celou inflaci?

Vláda nám opět dokázala, že není vládou našeho lidu a k její aroganci musíme doplnit i zbabělost. Zbabělost, která pramení z jejich zločinu na těch nejzranitelnějších. Nepředpokládáme, že Pavel bude prezidentem všech, jak avizoval a Zákon o zpomalení valorizace důchodů podepíše. Spíše se stane řadovým asociálem plnícím pokyny stejně tak jako Fiala. A co se stane, až nenažraná žebrající tepláková souprava přijde s tím, že ji nestačí 19 miliard ušetřených na důchodech, a bude chtít více? Sáhne pak konečně někdo tam, kam lze skutečně sáhnout, tedy na církevní restituce?

Nechápu, že 20 % snad spokojených občanů stále věří této vládě i přes vše, co (ne)dělá. Ale chápu, že ta většina, která je nespokojená cítí, že změna je nezbytná. Nespokojení nebudou brát potřebným a ještě se jim vysmívat. Je na čase myslet a hlavně jednat v zájmu lidí, nikoli proti nim. Pojďte s námi, pokud jste nespokojení…

David Tygr Ploc předseda strany DOMOV, člen spolku Nespokojení

Zdroj.

Napsat komentář