Budeme muset?!

Migrační pakt? Začátek konce?!

zdroj:IportaL24.cz Ostrá tygří středa Davida Ploce

Migrační pakt? Začátek konce?!


Desetiletí (ne)řešený, a dle výsledku hlasování nevyřešený problém s migrací dostal svoji pravou tvář. Konečně další zastánci EU pochopili(snad), že funguje špatně, a bude složité ne-li nemožné, ji zreformovat. Budeme muset, tohle slovní spojení nejlépe popisuje fungování Evropské uhnije. Nevím, zda někdo doufal v jiný výsledek, ale závěr je jasný. Musíme si uvědomit, že migrační zlo, které úřaduje v západní Evropě, se bude šířit. A bohužel i k nám…

Rozkaz zněl jasně: nacpat do Evropy co nejvíce migrantů!  A tak se i dějeZa každého nepřijatého migranta budeme muset platit vysoké výpalné. Copak na výsledek říká naše pravdomluvná vláda? Někteří chroničtí lháři nám vysvětlují, že nebudeme muset přijímat další migranty, protože zde máme velké množství Ukrajinců. Další lež, kterou se snaží fialovci dobře si vědomi nenávisti, kterou k nim cítí většina populace, získat čas. Ale na co? Na dovládnutí, nebo do doby, než se něco stane? O tom, zda budeme nebo nebudeme muset, rozhodne/nařídí Evropská komise.  Fialovci budou tak možná rozhodovat pouze o tom, zda a jak učinit maximum pro rychlejší zisk občanství uprchlíků z Ukrajiny, protože budou potřebovat vděčné voliče.

Debata o tom, zda budeme přijímat nepřizpůsobivé  migranty, je ztrátou času. Já se ptám, jak je vůbec možné, že tohle zlo bylo schváleno? Co dělali naši současní europoslanci pro naši bezpečnost? A jak si vůbec mohou dovolit si hlasitě říkat o vaše hlasy pro své znovuzvolení k lukrativnímu korýtku? Výmluvy na to, že je jich tam málo, jen potvrzují neschopnost či nemožnost menších zemí cokoli změnit! Málo se snažili! Měli jednat napříč frakcemi a bojovat za naši bezpečnost. Vrcholem pokrytectví jsou některé jejich upřímné  úsměvy na billboardech s kázáním o bezpečné Evropě! Málo pracovali a špatně pracovali!

A proto říkám, nikdo ze současných europoslanců  obhajujících svá korýtka, nedostane můj hlas. Nikdo!  A to, že se někteří poslední půlrok či rok hlasitě vymezují směrem k fialovcům, neznamená vůbec nic. Kritizovat umí každý. Ohrožení naší bezpečnosti je důkazem, že jim o nás nejde. Jde jim o korýtka.  Málo se snažili, a proto je na čase poslat je zpět do země, kterou měli hájit.  Přemýšlejte prosím, ať stále dokola neopakujeme stejné chyby, jde o naši bezpečnost, jde o naše životy! Je nutné, pokud chceme alespoň naději na reformu nereformovatelného, poslat do Evropy jiné tváře.  A v každých dalších volbách, které nás čekají volit změnu, ne stejný stav.

Co se týče migračního paktu? Pokud bude takto tvrdě prostřednictvím vydírání prosazován, nastane peklo, které povede ke konci Evropské uhnije. Jsou zde země, které si nenechají vše líbit, tak jako submisivní fialovci. Držme se Slované a věřme v obrat, který určitě přijde. Musí!!!

David Tygr Ploc DOMOV

Napsat komentář