Dost už modrožlutého zla (i fialového)!

Minulý týden se opět setkali lídři EU na krátkém summitu. Hlavním tématem byla samozřejmě, jak jinak, tepláková souprava. Stále něco chce a její požadavky jsou již ohraným evergreenem. Na druhou stranu lídři sedmadvacítky jsou také většinou velmi oblíbené a prověřené loutky, od kterých nemůžeme očekávat nic dobrého. Nesuďme ale loutky jiných zemí, když máme svého modrožlutého fialového kašpárka…

Další setkání pod modrými vlajkami, na kterých jsou žluté hvězdy, bylo samozřejmě o přátelské pomoci stejným barvám, bez ohledu na barvy jiných států. Komik, který za vydatné pomoci strýčka Sama usedl na ukrajinský trůn, však nepožádal, ale sdělil. Nebo dokonce poručil? Začátek setkání byl v režii teplákové soupravy, která sdělila: »Urychlete dodávky zbraní, jinak se válka protáhne.« Dnešní první tygří dotaz je jasný: Zapomněl poprosit, nebo už nám bude jen nařizovat?

Pro ty, kteří stále ještě nepochopili, že podpora Ukrajiny je tím, co válku prodlužuje a násobí její následky, musím připomenout, že skutečně nikam nevede. Konflikt se prodlužuje a stojí mnoho dalších životů. Tepláková souprava není rozhodně chudým člověkem a její životní úroveň se nijak nesnížila. Pomineme-li ztráty na životech, které jsou na obou stranách, a jsou samozřejmě tím nejhorším důsledkem, tak na tohle válkychtivé divadlo modrožlutých doplácíme všichni.

Někteří vysoce inteligentní nadlidé nazývají ty, kteří nechtějí válku a chtějí jen v klidu žít, chcimíry. Za mě osobně to je velmi výstižné a dobré ocenění charakteru. Tepláková souprava je opakem, tedy chcizbraní či chciválkou odmítající mírová jednání. A je jasné, že válku protahuje právě to nezodpovědné dodávání zbraní. A protože většina lídrů EU se nezdá býti chcimíry, kteří jsou nakloněni mírovému řešení, budeme zřejmě i nadále posílat vše, co Ukrajina potřebuje.

A když jsme u těch barev, tak se ptám, jak přispěl k mírovému řešení náš fialový kašpárek? No, určitě nadšeně souhlasil s dodávkami munice a byl velmi aktivní, jak je jeho zvykem. Zajímalo by mě ale, jestli se pochlubil ziskem 19 miliard, které sebral důchodcům? A nabídl je komikovi v teplákách? Nevím, prý řešili také greendealové blbosti a zřízení tribunálu pro šetření zločinů agrese vůči Ukrajině. Nevím, jestli se nejedná o překlep a správné znění není šetření zločinů na Ukrajině, jež by zahrnulo i setření událostí, které se tam staly od roku 2014?

Každopádně fialový Péťa určitě na tomto setkání zanechal výraznou stopu. Opravdu si zasloužil ten správný relax a ihned po návratu se jako hrdina ukázal na mezistátním fotbalovém utkání Česko vs. Polsko v Edenu. A tím znovu prokázal obrovskou odvahu, protože usednout na tribuně s dalšími skoro dvaceti tisíci touto vládou ničenými lidmi, to chce opravdu kuráž. Nebo to byl výsměch? Nevím, ale faktem je, že většina národa tuto vládu nenávidí a český lid už má dost modrožluté i fialové barvy.

Je potřeba soustředit se především na naše krásné barvy, které bohužel nejsou důležité pro nikoho z pětikoalice, a jak můžeme sledovat, ani pro prezidenta. Spolek Nespokojení bude prosazovat především české barvy. Pojďte s námi, jste-li nespokojení…

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV, člen spolku Nespokojení

Zdroj.

Napsat komentář