Likvidace národa v provedení SPOLU začíná

Držme si klobouky, jedeme z kopce… a bude to sešup! Sotva jsme se vzpamatovali ze zvolení Pavla prezidentem, začalo to, na co nás připravovali. Pavel v kampani odpovídal, tak jak po něm chtěli, ale mnoha lidem to prostě nestačilo. A tak zde poprvé v historii máme prezidenta-podepisovače. Loutku, která vládě podepíše vše dle předem určených rozkazů. A můj první tygří dotaz je o tom, jak zní první povolební rozkaz. Jde o likvidaci důchodců nebo jen o snahu ušetřit a naopak ještě získat další peníze na podporu ukrajinské teplákové soupravy?

Jak tedy bude vypadat likvidace našeho blahobytu? Začali s důchody! Snížení plánované valorizace důchodů je v již tak ekonomicky vypjaté situaci pro mnohé důchodce tím posledním, co je dorazí. Je nutné poslat teplákové soupravě další peníze, ale kde je vzít? No přeci u těch nejméně pro tuto vládu potřebných. Ale co když bude opozice proti a bude chtít obstruovat? No, v koalici SPOLU máme hloupého Péťu a ještě hloupější Markétku. Péťa navrhne stav legislativní nouze a Markétka ho vyhlásí. Jak prosté! Jen tak trochu při své aroganci moci zapomněli, že vyhlásit stav legislativní nouze není jen tak. Pokud se předchozí vláda opírala o ohrožení životů a zdraví občanů během covidové krize (nebo chcete-li během covidového podvodu), tak lze možná tento krok se skřípěním zubů pochopit. Ale nyní?

A tak již nyní mnozí plánují podání žalob, kterých tedy bude určitě Ústavní soud řešit několik. Co je ale důležitější? To jak se cítí naši rodiče či prarodiče, když jim asociální vláda říká, že ji nezajímají. Takhle Comedy band SPOLU odmění ty, kteří celý život pracovali a vychovávali současnou generaci? Snažili by se tak znovu, kdyby věděli, že vládní klauni budou nyní ničit naše hodnoty a životy, jak se jim zlíbí? Rodiče klaunů SPOLU asi už sami nemají být na co hrdí, ale naši rodiče si tohle nezaslouží, a proto se my, svobodní lidé, nikdy nesmíříme s ničím podobným z produkce hloupé vládní pětidemolice. Napětí ve společnosti vzrůstá doslova s každým dalším vládním krokem a jisté je, že již brzy dojde k dalším velkým protestům, například 11. 3. 2023 na Václavském náměstí.

A protože známe další předem avizované kroky výše uvedených arogantních herců (zvýšení daní, zvýšení daně z nemovitosti, cenzura, green dealové nesmysly, přijetí eura, případná mobilizace a další hlouposti), doufám v opakování velikých demonstrací či jiných protestních akcí až do odstoupení této vlády. SPOLU tak trochu zapomínají (nebo si vůbec neuvědomují), že je lidé nemají rádi a že každý člověk má svoji hranici tolerance. Tolerance s našimi zaměstnanci u mnohých již vypršela. Bude nutné, aby se v politice uplatnili zejména odborně schopní lidé, kteří na rozdíl od současné vládní sestavy nebudou postrádat sociální cítění a také zodpovědnost. Současná situace volá po politické síle, která osloví velkou část středolevicových voličů. Po síle, která bude pracovat pro lidi, a nikoli proti nim. Po síle, která zastaví likvidaci národa v provedení SPOLU.

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

Napsat komentář