Mnichovské zradě jsme zabránit nemohli, ale tomu současnému obětování Česko-Slovenského národa můžeme předejít

Říkám to nerad, s jistým sebezapřením, ale budu volit proti generálovi! Kdo se seznámil s výroky šéfa WEF Clause Schwaba, potomka esesmanské rodiny, ten nepochybuje o trvání plánů na vyhlazení Slovanů a Rusů. A není to jen „bůh nového světového řádu“, jak sebe sám nazývá, ale je mnoho dalších jeho přisluhovačů, ať z rodin s nacistickou historií, nebo bez ní, kteří opět drží krvavý prapor nadlidí nad slovanskými hlavami.

Vývoj situace agresivního tlaku NATO na demolování čehokoliv, co by mohlo dát Ruské federaci jen trochu naděje na klid a bezpečí vyeskaloval ke konfrontaci a Speciální vojenské operaci na Ukrajině. Čas ukazuje, že Ukrajina jen slouží zájmům militaristického kolektivního Západu a její obyvatelstvo má padnout jako první za oběť plánům, které se napodařilo dokončit nacistickému Německu.

A čím více začíná být jasné, že Rusa v další válce jen tak někdo neporazí, je potřeba dokončit alespoň část plánu. Pokusit se nahnat na ukrajinská jatka co nejvíce naivních „spojenců kolektivního Západu“ a vycedit co nejvíce zpupné slovanské krve!

Pokud si tedy někdo myslí, že volby prezidenta České republiky jsou záležitostí pouze Česka, ten se asi mýlí. Nechceme-li se zaobírat nelegitimními detaily, jak Fialová vláda k moci přišla, můžeme se soustředit pouze na volbu prezidenta. Z ní byl americkou firmou, pravděpodobně v rozporu se zákonem, vytříděn alespoň jeden ze dvou jediných možných kandidátů, kteří byli nebezpeční plánu „generál nebo Danuše“. Oba tito vládními stranami podporovaní jsou proameričtí (rozumějme z USA řiditelní). Janeček a Babiš jsou nebezpeční, jsou bohatí, mají dost peněz na kampaň a pravděpodobně hůře vydíratelní či jinak ovladatelní.

A. Babiše amíci, kteří vyhodnocovali pro MV ČR podpisové archy „sestřelit“ nemohli, protože ke kandidatuře šel cestou podpisů poslanců a senátorů. A tak se stal Babiš nebezpečným elementem. Ukázal to i duel prezidentských kandiátů na ČT1 v pondělí. Moderátor postižený zaujetím pro generála neustále přerušoval a manipuloval A. Babiše, generál mu neustále skákal do řeči s tím, že k tomu má právo, protože Andrej lže . . . Na fakta reagoval generál „mantrami“, kterými nás krmí mainstream.

A proč je okolo křesla prezidenta tolik povyku? Proč je souboj agentů, tedy jednoho důvěrníka STB s aktivním rozvědčíkem vojenské rozvědky, momentálně asi ve službách NATO tak vybičován? Nápovědu nám poskytne příspěvek senátorky Jany Zwyrtek Hamplové:

Úvaha: Kdyby šlo jen o křeslo prezidenta, nebyl by souboj tak vyhrocený. Mohou tu být jiné cíle… A o Babiše tu vůbec nejde.
My advokáti jsme zvyklí analyzovat a hledat mezi řádky. Když čtu tento jadrný výrok (níže), který svým slovníkem neodpovídá pozici bývalého diplomata, schází mi ta hlavní informace – za koho lobbista a bývalý diplomat Petr Kolář (který je nepochybně mozkem projektu „generál na hrad“), aktuálně „kope“, a jakou roli v těchto všech letitých plánech hraje jím připravený kandidát do funkce prezidenta. Musí jít o velmi vysokou hru, a přiznám se, že pochybuji, že v ní jde primárně o české občany. Kvůli nim jistě čtyři roky kandidaturu generála na popud americké ambasády nepřipravoval, jen se bez nich prostě neobejde.


Smekám současně před tím, jak mnoho voličů přesvědčil, že generál je pro ně v tuto dobu ten nejlepší, a také chápu jeho emoce, když mu svérázný AB vstoupil do jinak patrně snadného a profesionálně připravovaného plánu dosadit na hrad „svého“ člověka.
Proto ty hrubé urážky, proto ty útoky, protože patrně toho svého generála na tom hradě (o kterém kdysi uvažoval sám), opravdu nutně potřebuje. Bylo by tedy dobré dozvědět se, do jaké celkové mozaiky volba generála Pavla spadá, a jakou roli a pro koho by na hradě plnil. Ten požadavek je na místě, zvláště když na pódiích vedle něj stojí kvůli líbivému marketingu herci, ne transparentně Petr Kolář jako lobbista a tvůrce „projektu“ generál prezident.

Petru Kolářovi v tyto dny ujíždí nervy tak, že zapomíná na diplomatickou mluvu. V každém případě lze proto dojít poměrně snadno k tomu, že tím hlavním cílem nemusí být volba generála prezidentem České republiky, ale že tato volba je důležitým předpokladem pro jiné cíle, o kterých nemusíme vědět vůbec nic. Proto tolik povyku, fanatismu a hysterie kolem. Kdyby šlo „jen“ o křeslo prezidenta, asi by to nebylo téměř na pokraji občanské války, která, paradoxně, kulminuje v tom údajně demokratickém táboře až na hranici zákona. Něco podobného asi nečekal nikdo.

Myslím si proto, že lidé kolem generála se nebojí toho, že bude zvolen Andrej Babiš, ale zachvátila je panika, že by nebyl zvolen generál, protože ho tam prostě nutně potřebují. Proto by hrubě útočili na každého, kdo by jim ty plány narušoval. S nadsázkou si dovolím říct, že kdyby žil a kandidoval do funkce prezidenta v druhém kole Karel Gott, možná by se začalo tvrdit, že falešně zpívá…

Vůbec tedy nejde o Andreje Babiše. Kopali by do každého, kdo by ohrožoval volbu jejich člověka, kterého si už před lety „naplánovali“, a kterého tam dnes musí dostat stůj co stůj. Položme si otázku, zda to jejich úsilí a tlak jsou vynakládány výhradně pro blaho občanů České republiky, jak se tvrdí… Za mne – jen tím by neztráceli čas.

Zkrátka zkušenost mi velí jít pod povrch. Povrch jsou ti herci na pódiu. Jádro je lobbista Petr Kolář a podnět ke kandidatuře generála z americké ambasády.
„Lobbista a bývalý diplomat Petr Kolář se nechal slyšet, že „Andrej Babiš je záludný, podlý a odporný lhář, který je hanbou, ostudou, ale i ohrožením bezpečnosti našeho státu, ohrožením míru a fatálním ohrožením důvěry našich spojenců v naši spolehlivost.“ A jeho přítelkyně a bývalá moderátorka ČT Světlana Witowská se přidala, že v Polsku a Pobaltí se musejí děsit toho, koho si zvolíme za prezidenta“. (Parlamentní listy)

Já se narozdíl od paní Světlany děsím toho, že hrajeme ve hře, jejíž scénář tak úplně neznáme. Ono tomu napovídá i jmenování těch států. Něco se chystá? V Česku o tom v každém případě nevíme…
A „přitěžující okolností“ je paradoxně to, že Petr Kolář svým životem ukázal, že je profesně schopný člověk, který by neztrácel čas pouze jako manažer volební kampaně. Je zvyklý na vyšší level a vyšší hry.

Tedy – před oponou to vypadá líbivě. Obavy mám spíše z toho, co se děje za oponou… A z čeho patrně pramení ona hysterie, že by to „nemuselo vyjít“.

Napsat komentář