Národe, zvedni hlavu a řekni ne!

Není čas ztrácet čas, aneb jde do tuhého! Pokud si někdo myslí, že návratem naší »oblíbené« Černochové s podepsanou smlouvou začne klidný a bezpečný život, ve kterém budeme bezstarostně prosperovat, tak doporučuji urychleně vyhledat lékařskou pomoc. Není přeci složité si uvědomit, že přítomnost země zla na našem území nám nepřinese nic dobrého a klid a mír už vůbec ne.

Hloupé vysvětlování Černochové, která naše členství v NATO a nutnost nepotřebné smlouvy vysvětluje tak »že si na nás jen tak někdo netroufne«, lze přeložit do reálného českého jazyka i s jiným významem. Kdo je ten někdo a na koho si jen tak někdo netroufne? Bojím se, že paní ministryně myslí nás, jako nás ve vládě! Ano, i takto by se daly tyto hloupé fráze vysvětlit. Nenáviděná vláda, která se bude chtít vzhledem ke své bezcharakternosti udržet u moci za jakoukoli cenu, přítomnost válkychtivé země určitě uvítá a nejen to, vyvine veškeré své protinárodní úsilí, aby pro udržení svých korýtek naši českou zem odevzdala cizí mocnosti.

Jsme národem chcimírů, o tom není nutné pochybovat, a proto říkám, že zde žádné vojáky nechci! Smlouva, ke které se již mnohokrát velmi kriticky vyslovila většina odborníků, je podřízením se válečné mocnosti, která, jak se ukazuje poslední dobou, díky konfliktu na Ukrajině již dávno ztratila své ostří. A možná, že to je právě tím hlavním důvodem, proč takovou vazalskou smlouvu teď USA chtějí uzavřít. Svět bude pravděpodobně opět rozdělen na dvě nesmiřitelné části. Tu, ve které se snad zachovají tradiční lidské hodnoty, a tu »západní«, do které jsme nikdy nepatřili a nikdy v ní nebudeme spokojení. A země zla, jejíž historie je založena na válce, chce urvat v nadcházejícím uspořádání světa, co se dá. A možná je ve hře i ta horší možnost, a tou je zisk výhodné strategické pozice pro případnou válku s Ruskem.

Ze smlouvy, kterou naše fialová bída bude chtít za každou cenu protlačit Sněmovnou a Senátem Parlamentu ČR neplyne pro nás nic dobrého. Američan zde bude nadčlověkem, kterého nelze kontrolovat ani postihovat. Občané se logicky na základě historických zkušeností obávají, že návrat k demokracii bude v případě americké vojenské přítomnosti už jen nesplnitelným snem.

Je mnoho dalších otázek kolem přítomnosti USA na našem území, například, zda budou zasahovat i proti našim lidem v případě velkých protestů proti této vládě? A co třeba biologické laboratoře? Jak budeme vědět, zda nám zde neprovádějí nějaké experimenty, které, jak jsme již slyšeli, probíhaly v laboratořích na Ukrajině? Nebudeme vědět nic, protože kde bude strýček Sam, tam již nebude česká země.

Co s tím? Český občane, vlastenče, kterému není lhostejná naše budoucnost, zvedni hlavu a pojď se postavit za naši zem. Prosím všechny, kteří pochybují, vzbuďte se, teď jde o osud našich nejbližších. O naději získat zpět suverenitu a vyhnout se konečné totalitě, ze které již nebude možné se dostat. Pojďte všichni říci NE dalším okupantům. Zúčastněte se každé akce, která bude proti této smlouvě. Národe, zvedni hlavu a řekni ne!

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV, koordinátor spolku NESPOKOJENÍ

Zdroj.

Napsat komentář