Nejtěžší volby v historii začínají!

Vracím se dnes k tygří středě z 30. listopadu 2022 (Babiš na hrad? Ach jo!) Poslední dny opět zahořel v našich srdcích oheň svobody trochu více. Důvodem jsou právě začínající prezidentské volby, které nenechají v klidu nikoho, kdo alespoň trochu touží po změně k lepšímu. Myslím, že nikdy jsme nebyli v podobně složité volební situaci jako právě nyní. Zkusme prosím na chvilku upřednostnit rozum před srdcem a přemýšlejme…

Hned na začátku se ohradím vůči všem, kteří uráží druhé za jejich názor. Vzpamatujte se! Tímto se chováte přesně tak, jak ONI chtějí. Nepřítel je PĚTIHLOUPOST a pokud se na tom shodneme, není důvod se arogantně či agresivně chovat k těm, kteří mají na volbu prezidenta jiný názor. A dovolte mi osobní otázku. Kolik z těch siláků napadajících druhé, jejichž síla je ukryta za klávesnicí, skutečně něco hlasitě a viditelně dělá pro změnu? Jednoduché počty ale vynechme a zapojme logické uvažování (pokud tedy nějaké máme). Chápu, že většina negativních názorů pramení ze strachu či obav o naši budoucnost, ale odsouzením druhých za jejich názor se v podstatě sami stáváme členy comedy bandu SPOLU, a to rozhodně nepotřebujeme.

Máme za sebou první debaty a čeká nás ještě ta poslední, ve které se střetnou tři nejsilnější kandidáti na prezidenta. Je nezpochybnitelným faktem, že systém neprosazuje spravedlivou volbu, ve které budou mít všichni kandidáti stejné podmínky. Volba prezidenta je volbou známé osoby, a je tedy důležité si uvědomit, že pokud jste někoho neznali před rokem či ještě dříve, zapomeňte na zázrak, který vám někdo před pár měsíci populisticky nabídl s cílem z toho něco vytěžit. A mohou nabízet čísla z debat, ve kterých se potkali ti méně známí, ale stejně nedostane nikdo mimo třech favoritů více než 5 %! Bublina lidí, kteří se posledních pár let snaží vzdorovat systému, nemá takový dosah, jak se někteří naivně domnívají, to jsme mohli vidět v uplynulých parlamentních či komunálních volbách. Představa lidí, že se najednou národ zvedne a podpoří někoho, koho vůbec nezná, je mylná.

Systém nám vnucuje Pavla a Nerudovou. Dvě připravované globalistické loutky, které fialovým pomohou upevnit si své mocenské posty a bez překážek pak naplňovat bruselské příkazy. A jediným, kdo je schopen se těmto »totalitním klenotům« postavit, je Babiš. Člověk, kterého mnozí nenávidí za období covidových restrikcí. No jo, ale opět připomínám, nebo se ptám, kolik je to »mnozí?« Sám jsem si zažil své a nebudu s nikým polemizovat o tom, co bylo. JÁ TAM BYL! A vím, že nikdo nikdy nezískal nic tím, že chtěl všechno a hned. Nejdříve musíme zastavit či zpomalit likvidační šílenství prováděné PĚTIHLOUPOSTÍ. A to nedokáže kandidát SPD, který nebyl až dosud nijak výrazný v boji za naše práva a svobody.

A zatímco se hádáme kvůli nereálnému zázraku, utíkají nám důležité detaily, které bychom neměli přehlížet. Tak třeba připravovaný DRŽHUBNÝ ZÁKON, kterým bude vláda umlčovat svobodné názory. A poslední otázky Václava Moravce (8. 1. 2023), ve kterých kachna Válek sdělila, že připravují benefity pro očkované, také jasně napověděly, kterým směrem se budeme po zvolení Pávka či krasavice ubírat. Sice byla řeč o chřipce, ale všichni víme, že plány jsou, a oni se jich jen tak nevzdají. A co SPD, která je u zdroje informací? Sdělila už lidem, co bude dělat, až začnou projednávat zákon, kterým nám zakážou mluvit? Budou obstruovat nebo svolají demonstraci? Budou za nás bojovat? Já nic takového neslyšel. A OVM, kde probíhala debata za účasti paní Maříkové (SPD)? Čekal jsem tvrdý postoj SPD proti kachnou představovanému zvýhodňování očkovaných a? NIC. Asi jí nevadí, že finance na benefity budou chybět jinde. Válek sdělil, že očkovaní by mohli například mít hrazené lázeňské pobyty??? To se určitě státu vyplatí a bezesporu na to máme dost volných finančních prostředků. Takhle hloupá návnada moc lidí nenachytá. A od SPD slyšíme jen Bašta, Bašta, Bašta!

A Babiš? Zaznělo mnoho proti, tak si zkusme říci i pro. Je nenáviděn PĚTIHLOUPOSTÍ, která dělá, co může, aby ho zničila. Proč? Protože je schopen se jim postavit. Je schopen (alespoň částečně) jít Orbánovskou cestou. Nebude stoprocentně spolehlivým otrokem EU. Je to obchodník, který se bude bavit s každým, s kým to pro něj bude výhodné (a tak možná i pro nás). A zajímalo by mě, jestli si nechá zničit byznys s masem při současném likvidování drůbeže díky viru, kterému už také nikdo nevěří. Má kontakty na všechny velké hráče v politice po celém světě a nebude se teprve seznamovat s tím, jak to v takovém světě chodí. A opravdu ho nebaví recepce a hostiny, těch už si užil tolik, že ho jen nudí.

Co bude, pokud bude prezidentem Pavel či Nerudová, je jisté. Válka, očkování, diktatura EU, vyvlastňování, bída, hlad, výpadky léků, atd. Cokoli z toho za Babiše je možné, ale ne jisté…(Možná je to pro někoho málo, ale je to dnes jediná naděje. Bez ní budeme za pět let jen otroky a možná protektorát.)

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

4 komentáře u „Nejtěžší volby v historii začínají!“

 1. Zítra začnou volby. Občané si budou vybírat nového prezidenta. Jedna důležitá funkce hlavy státu, která není přenosná na vládu ani na parlament, je ratifikace mezinárodních smluv. Bez této ratifikace není možné umístit vojska USA na území České republiky. Proto mají určité kruhy tak eminentní zájem o to, aby se do čela České republiky dostal jeden z preferovaných kandidátů, tedy pan Pavel nebo paní Nerudová. Jakákoliv vojenská základna na našem území je možným cílem pro zajištění bezpečnosti Ruské federace. Voliči, pamatujte tedy na to jestli chcete podporovat válku nebo prosazovat mír.

  Odpovědět
 2. Již jsem zažila mnoho voleb, ale tak bezvýchodných žádné… Kandidáty, které jsme si tam přáli mít, tam z různých důvodů prostě nejsou… Velmi se nám zkomplikovala možnost výběru, proto musíme nyní uvažovat jen pragmaticky- vybírat toho, kdo nám nejméně uškodí! Kdo nám aspoň trochu z této „ šlamastiky “ ve které se, díky Pětikolce všichni ocitáme, pomůže! Zapomenout na nezapomenutelné 2 leté covidové období! Řešme rychlou Přítomnost a Budoucnost! Proto volím toho, kdo je z nich nejschopnější nám je zprostředkovat… volím Babiše…

  Odpovědět
 3. Zdravím, zkouším ještě na poslední chvíli hledat, kdo kterého kandidáta podporuje z těch stran a hnutí, které měly snahu o spolupráci a… zajímalo by mě, jak je to s platností či neplatností prezidentských voleb? Tohle mě dnes trochu zarazilo https://www.obcanskyretezsvobody.cz/jana-peterkova – Chápu to správně, že lépe jít volit a počítat s tím, že pokud je to tak a prokáže se to, budou volby zneplatněny zpětně? Nebo je v plánu tak rychlý spád, že se kvůli následnému nouzovému stavu toto řešit ani nebude a něco je třeba dělat ještě před volbou/při volbě?
  Děkuji za ujasnění

  Odpovědět
 4. Pravda je možná nesmrtelná, ale hodně utrpěla a proces jejího zamlčování a zkreslování silně pokračuje. A nepochybně pokračovat bude. Jaksi pod rouškou „vítězství jednoty“, klidu, smíru a pořádku.

  Ne, neočekávám skutečný smír, klid a nadšení z „dobré“ volby. Očekávám, že nadšení bude, možná pomalu, ale jistě, opadávat, rozplývat se. V poznávání následků volby.

  Bylo už mnohokrát zmíněno, že pakliže bude mít vláda a její přisluhovači (chcete-li, spolupracovníci a fandové) poslední dosud neobsazený vrcholný orgán státní moci, bude mít ta stále omílaná a jediná „pravda“ zcela „zelenou“.

  Jiné názory možná nebudou zcela zakázány. To by na vládu nevrhalo příznivé světlo. Postačí, když nebude zastání, nebude odvolání. A média budou jásat a dát lidi ohlupovat. Máme s tím zkušenosti z minulého režimu, že?

  Naštěstí už se objevují vtipy, parodické písně…. Jako za minulého režimu. Řekla bych, že to nám v zápasech o prosazování svých názorů chybělo. Trocha humoru. Ano, humor léčí. Uvolňuje napětí. A tak snad se ho bude objevovat víc. Co nám zbývá, že?

  Ale ne. Nikdy nejsme zcela ztraceni. Pořád pevně doufám ve zdravý rozum, který někde v nitrech lidí je, jen byl u některých poněkud zasunut. Mediální propagandou, hlásáním jediné pravdy, působením draze placených volebních managamentů a pilnou prací „včeliček“ z Milionu chvilek a zmanipulovaných studentů a mládeže.

  Docela chápu, že lidi volili mnohdy zmateně. Vždyť nebyl v nabídce žádný důstojný kandidát. Který by již předtím prokázal, že je pro skutečnou Demokracii, Odpovědnost vůči voličům, Morálku, Odvahu a Vlastenectví.

  Přičiňme se, aby příští kandidáti těmto důležitým parametrům odpovídali. A aby se v lidech probudil ten zdravý rozum, síla a odvaha, vidět realitu, která je. Ne tu jedinou „pravdu“, předkládanou masmédii.

  Hlavu vzhůru‘ (nebo vám ji useknou).

  30. 1. 2023
  Jaroslava Richterová

  Odpovědět

Napsat komentář