Kdo platí Okamuru?

Reaguji na výrok pana Okamury, který prohlásil, že by měl Andrej Babiš odstoupit z kandidatury na prezidenta a podpořit pana Baštu. Dlouho diskutuji a přemýšlím, komu dám svůj hlas po neúčasti paní Vitáskové, Rohanové a pana Skály, a po důkladné rozvaze, do které přispěl pan Okamura svým výrokem, už vím.

Vše, co se děje kolem kandidáta pana Bašty, kterého většina lidí donedávna neznala, vnímám jako snahu dosáhnout volby ve druhém kole ve složení Pavel vs. Nerudová. Babišovi nikdy nezapomenu, jak nás trápil během covidové krize, ale je jediným kandidátem, který je snad schopen vzdorovat bruselsko-americkému tlaku zlikvidovat Českou republiku.

Chcete povinnou mobilizaci? Vakcinaci? Či zrušit Benešovy dektery? Druhé kolo ve složení Pavel vs. Nerudová to může zařídit.

Chcete dál likvidovat českou ekonomiku na úkor Ukrajiny? Babiš je alespoň nadějí, Pavel a Nerudová jistým koncem České republiky.

Proč to Okamura dělá? Proč zmenšuje Babišovy šance? Za více než dva roky na vlastenecké scéně vidím SPD jinak. Bez růžových brýlí. Každý volte srdcem, ale nezapomeňte použít rozum.

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

Napsat komentář