Pandemie na obzoru! Válek o tom mluví měsíce, ví to „jistě“, vždyť nemoc opičích neštovic ohrožuje zejména homosexuály a milovníky sexu s opicemi!

Co zkoumaly a produkovaly biologické laboratoře na Ukrajině? Jedná se o další společný projekt big-pharmy a a klanu Getesových? Zajímá vás, proč nebyl na uprchlíky z Ukrajiny aplikován Pandemický zákon? Jak hodně nebezpečné je důvěřovat vlastní vládě?

Co na to DOMOV? K nemoci Opičích neštovic nemá mainstreeam jednotné „noty“ a tak do éteru unikají různé zprávy. Za včerejší odpoledne jsem se na stejné rozhlasové stanici dozvěděl, že dva potvrzené případy v ČR se týkají dvou mužů.

První byl na hudebním festivalu v Belgii a tam se nakazil a druhý s ním byl v „dlouhodobém kontaktu“. Nebezpečí prý hrozí (nikoliv homosexuálům) ale mužům, mající společný pohlavní styk. Odborníci tvrdí, že nakazit se mohou lidé jedině při pohlavním styku s opicemi . . . Tak by mne zajímalo, kdo na tom fesťáku vlastně hrál . . .

O několik hodin později jsem slyšel ze zpráv, že paní primářka oddělení pražské nemocnice sděluje, že opičí neštovice je i nemoc špinavých rukou. Hrozí přenos i podáním ruky! Tak tomu se říká agitka! Ale k čemu?

Ukrajinské děti jsou zařazovány do kolektivů škol a školek bez vyšetření a roznášejí kde co, od hlubokých myšlenek osvícené ukronacistické demagodemokracie, přes parazity až po otevřenou tuberkulózu. K tomu média ani píp, ale o chorobách ze společných lidsko-opičích ložnic se tu rozjíždí masírka. Aby ne, však to asi bude další pokus o skutečnou pandemickou zátěž!

Dnes se o svůj a stranický názor s vámi podělí David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV.

1 komentář u „Pandemie na obzoru! Válek o tom mluví měsíce, ví to „jistě“, vždyť nemoc opičích neštovic ohrožuje zejména homosexuály a milovníky sexu s opicemi!“

  1. Děkuji za chytře vtipný úvod dnešního nové šířeněho děje, který nás začíná zase obklopovat…abychom se Móóóc dlouho neradovali, protože…..

    U nás doma- v Domově – se žije velmi aktuálně a předvídavě… naše otázky pro systém již visí ve vzduchu, ale odpovědi se od něj nedočkáme a nedozvíme – musíme se proto snažit Sami… máme dvou leté osobní zkušenosti s neplněním zákonů, s nevyhlášenou epidemií, natož pandemií, s mediálními děsuplnými hrátkami, se životy v nouzových stavech…opět to bude jen na Nás samotných,… ale selský rozum je velmi silný regulátor strachu a dává Naději…,

    Odpovědět

Napsat komentář