Pavel začal úřadovat! A jde mu to »skvěle«!

Bílý čaroděj Saruman začal velmi aktivně vysílat Fialové signály ještě před inaugurací. Možná, že si někteří jeho voliči naivně mysleli, že po inauguraci budeme mít konečně na hradě dobrý začátek, ale po prvních krocích generála dochází optimismus dalším dosud ještě neprobuzeným lidem. »Prezident všech« dokázal svými asociálními činy, že »všichni« či »všech« je společně se slovem SPOLU jen další návnadou na prostý lid…

Globalisté zřejmě již nemohou dál ztrácet čas s pozvolným utahováním šroubů svobody, protože ten, jehož jméno bude brzy zakázáno vyslovovat, jim tak trochu na východ od nás hodil vidle do jejich plánu. A tak nebude generál začínat pozvolna, ale první podpis zla z dílny SPOLU ukázal, že pojedeme z kopce trochu rychleji, než jsme očekávali. A můj první tygří dotaz? Jak mám získat důvěru k »člověku«, který okradení důchodců podepsal, ale zároveň zpochybnil, že je vše v souladu s Ústavou? Pokud mám výhrady, tak to prostě nepodepíšu, ale takhle? Co je pro toho vojáka prioritou? Životní úroveň našich důchodců nebo podpora žebráka v teplákách? Samozřejmě, že vyhazování všeho na Ukrajinu dostalo přednost a hláška »prezident všech« tímto rozhodně bude jedním z památných ironických výroků vojenského prezidenta.

Dobře, tak budeme věřit, že Ústavní soud rozhodne ve prospěch zdravého rozumu. Od pána v uniformě nemůžeme přeci čekat s jeho nemalým platem trochu sociálního cítění, to bychom chtěli moc. A s čímpak nám ještě náš generál pomohl? Ihned jmenoval Hladíka ministrem životního prostředí. Ano, toho Hladíka, kterého Zeman odmítl jmenovat. Chvilku bychom si mohli myslet, že šlo o pomstu Zemanovi, ale on je Hladík opravdu odborníkem na slovo vzatým. Krátce po jmenování nám sdělil, že Česká republika se otepluje dvakrát rychleji! Greendealové hlouposti nejsou mezi českou populací příliš oblíbené, protože lidé si uvědomují, že vedou k razantnímu snižování životní úrovně, a tak je potřeba rozšířit Comedy band SPOLU o další loutku, která bude poslušně hlásit, co globalisté chtějí.

No, a nesmíme zapomenout, že prezident navštívil své slovenské dvojče paní Čaputovou, aby sehráli další loutkové divadélko. Slovensko však i bez ohledu na divadélko prezidentských loutek má svůj SMER a bojovníka Fica, velkého favorita podzimních voleb, které naše bratry čekají. Nespokojené občany Pavel nazval těmi, co chtějí bořit, ale kdo jsou tedy ti všichni, jejichž prezidentem chce být? Jde o těch 20 %, kteří stále ještě nepochopili, kam se řítíme? Myslím, že generál ukázal v rekordním čase svoji pravou tvář a brzy se stane prezidentem, kterého všichni nenávidí, nikoli prezidentem všech. Pokud se ale na jeho krátké působení lze podívat pozitivně, tak si musíme říci, že svým počínáním pomáhá budovat značku, která bude s každým krokem jeho či vlády výrazně sílit. Nespokojení jsou zde a chtějí pracovat pro naši zem.

Takže… děkujeme, soudruhu generále, za Vaši dosavadní asociální práci. Budete jistě historicky výrazným prezidentem. O pravdě ale Vaše práce nebude a o lásce už vůbec ne…

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV, člen spolku Nespokojení

Zdroj.

Napsat komentář