Strany Domov a Česká Suverenita podávají trestní oznámení na ministra vnitra

Vzhledem ke skutečnosti, že ministr vnitra vyvěsil na hlavní budovu ministerstva na výročí „Dne vzniku samostatného československého státu“ vedle české vlajky prapor hanobící prezidenta jiného státu, se obě strany rozhodly podat trestní oznámení na ministra vnitra a další odpovědné osoby, za nabádání k trestnému činu vybízením k nenávisti a zneužití finančních prostředků státu k hanobnému činu.

Trestní oznámení podají strany v pondělí 31.10.2022.

„Jsem přesvědčen, že se jedná o faktické zneužití pravomoci ministra vnitra a to by mělo vést nejen k jeho odvolání, ale i k trestnímu stíhání, neboť tím úmyslně vyhrotil nenávist ve společnosti. Ani v zemích nejtěžší totality by si nikdo nedovolil vyvěsit vedle státní vlajky prezidenta jiného státu v pytli na mrtvoly“ řekl David Tygr Ploc.

„Tímto činem nás ministerstvo vnitra a celá vláda posouvá do nejhlubší totality, kdy se popravovalo i za pouhý názor. Myslím, že Milada Horáková se obrací v hrobě“ dodala Jana Volfová.

Jsme přesvědčeni, že vláda dělá všechny kroky k tomu, aby nás skutečně zavlekla do války.

2 komentáře u „Strany Domov a Česká Suverenita podávají trestní oznámení na ministra vnitra“

  1. Děkuji za Vaše rozhodnutí podat trestní oznámení za odporný čin ministra vnitra.
    Domnívám se, že by vláda psychopatů již měla u nás skončit.

  2. Zajímalo by mě, kdo zaplatil zhotovení této nevkusnosti a kolik. Pak by mě zajímalo, zda se našel někdo z těch, kteří kritizovali šibenice na tehdejší demonstraci a tohle jednání odsoudil. Doufám, že se lid v tomto národě probudí…

Komentáře nejsou povoleny.