Záměrná depopulace chemizací prostředí a potravin je další dílek skládačky biologické války

Je globalistický projekt snížení počtu obyvatelstva planety zločinem proti lidskosti? Jsou jeho hlavní představitelé bigpharma zastoupená Billem Gatesem a dalšími „vyvolenými“ zločinci patřící před mezinárodní tribunál?

Co na to DOMOV? V našem stranickém programu se problematice soběstatčnosti a kvalitě potravin také hodláme věnovat. Evropu zmítající Greendeal se věnuje uhlíkové stopě, ale to je jen zastírání skutečných problémů v podobě plíživé biologické války namířené proti obyvatelstvu chemizováním potravin, vody, vzduchu a GMO programech bigpharmy a zemědělství.

V zemědělství hojně využívaný prostředek Roundup je v ČR používán i přes legislativní zákaz. Distributorem je Agrofert ve spolupráci s Monsantem. Opravdu platí, že za Babiše bylo líp?

Tato rakovinu způsobující herbicidní látka proniká do podzemních vod, usazuje se v plodinách, kterými je ošetřována při jejich pěstování a je spolehlivě zavlečena do potravinového řetězce. A o to vlastně jde.

Není tajemstvím, že na rychlé formy rakoviny začaly děti umírat po sametovce, tedy po opuštění tolik kritizovaného socialistického zemědělství. Kde se stala chyba?

Zdravotnictví, potraviny, vzduch a voda jsou klíčové strategické obory, které musí mít stát pod plnou kontrolou. Jak jsme na tom? Tráví nás jako pokusné krysy!

Americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí provedlo studii, která zjistila, že ve většině vzorků moči (80 %) testovaných lékařskou organizací byl nalezen běžný chemický herbicid způsobující rakovinu.

Dotyčnou chemickou látkou je glyfosát, neselektivní systémový herbicid používaný k hubení plevelů. V USA jej pod značkou Roundup vyrábí společnost Monsanto, která již čelila tisícům žalob od Američanů s rakovinou mízních uzlin.

Organizace Environmental Working Group, která studii zveřejnila na svých internetových stránkách, rovněž upozornila na skutečnost, že glyfosát byl zjištěn v moči 87 % z 650 testovaných dětí.

„Děti v USA jsou tomuto rakovinotvornému herbicidu pravidelně vystavovány prostřednictvím potravin, které jedí téměř každý den. Agentura pro ochranu životního prostředí musí přijmout konkrétní regulační opatření, aby výrazně snížila množství glyfosátu v potravinách a ochránila zdraví našich dětí,“ uvedla Alexis Temkinová, toxikoložka z Environmental Working Group.

Mezitím se v roce 2020 Agentura pro ochranu životního prostředí postavila na stranu společností vyrábějících pesticidy s tím, že neexistuje dostatek důkazů o tom, že tato chemická látka je rakovinotvorná.

2 komentáře u „Záměrná depopulace chemizací prostředí a potravin je další dílek skládačky biologické války“

 1. Co dodat, jsou zde i odpovědi …. jen doplním a rozšířím o rovnice s deseti Známými faktory:

  ROVNICE NE-BYTÍ :
  zchemizované – nelidské – přírodní prostředí = zátěže v půdě, vodě, vzduchu, potravě + pohromy z pustošení krajiny + řízení počasí + zdravotnictví přes pilulky a vyráběné viry + útoky a výdobytky umělé inteligence + mediální ovládnutí myslí + vzdělávání pro bioroboty + rozpad rodin, bezdětnost + strachy všeho druhu + války, kolonizace,ničení

  ROVNICE BYTÍ:
  čisté – lidské -přírodní prostředí = půda, voda, vzduch, potrava jen přírodně ošetřovaná a doplňovaná + krajina citlivě obhospodařovaná + přírodní počasí + zdravotnictví léčebné + rozvíjení lidské inteligence + zodpovědné naplňováni myslí + vzdělávání k posílení individuálních dispozic + šťastné rodiny s mnoha dětmi + radost, tvořivost, pokora a úcta + mír jako předpoklad spolužití

  Odpovědět
  • Lidé již dávno ztratili kontrolu nad vývojem civilizace. Pokud si nevezmou zpět rozhodovací práva o svých životech a ponechají vše na tlupě tupých zfetovaných šudrů ve vedení států kolektivního Západu, nevymaní se z psychopaty řízeného uskupení EU a ponechají-li nadvládu US Dolars, civilizace musí brzy skončit v propadlišti dějin i se svými kulturami. Zopakuje se dějinný vývoj – zánik.

   Odpovědět

Napsat komentář