Zůstaň mým domovem

Česká Čaputová se jmenuje Pavel! Špatné zprávy pro svobodu jsou v posledních letech velmi častým důkazem jejího probíhajícího pohřbu. Globalistům se nepodařilo dosadit do prezidentského křesla stejně prázdnou loutku jako na Slovensku. Naše Prázdnuše Danuše dokázala, že prezidentská funkce je zcela jiný šálek kávy oproti vedení univerzity. Ale svojí skvělou kampaní poukázala na to, jak snadné může být získání nejvyššího vzdělání, a proto byla Mendelově univerzitě odebrána akreditace některých doktorských programů. A tak nám národ zvolil generála. Dnes se budu hodně ptát a to i díky přicházející represi svobody projevu…

Kopírák se zřejmě nezdál být příliš kvalitní, a proto (ne)jdeme cestou Slovenska, které má svoji (ne)milovanou prezidentku. My půjdeme hrdě cestou klidu a řádu! A můj první dotaz zní: Nejsou ta generálova hesla trochu podobná těm německými z 30. let minulého století? A dál se ptám těch, jejichž výchovy se ujala naše pravdomluvná média: Cožpak nemáte vlastní názor? Nevadí vám, že někteří kandidáti jsou zvýhodňováni? Asi ne! Tyto volby byly stejně jako ty poslední poslanecké ve stylu Antibabiš. A mnoho lidí tak nějak zapomnělo přemýšlet nad zájmy naší země a jejího lidu.On je ten Babiš tak špatný, když nám to léta říkají, a ten Pavel vypadá v uniformě skvěle. No jo, ale ono vůbec nešlo o sympatie, ale o zdravý selský rozum.

A právě podle toho zdravého selského rozumu nepředvedl Pavel naprosto NIC. Jen v podstatě potvrdil, že nám nechce vrátit naše životy a Česká republika ho nezajímá. Je pro přijetí eura, manželství pro všechny, vysoké daně, zvýšení věkové hranice odchodu do důchodu. A jsem moc překvapen, že zejména pravicovým voličům nevadí jeho souhlas se zvýšením daně z nemovitosti. Za své nemovitosti jste již zaplatili, tak proč máte platit pořád a stále více? Před nějakým časem chtěli Piráti zvýšit tuto daň na 1 % z ceny nemovitosti ročně. A ptám se: Nebude tento zlý plán znovu otevřen a generálem podpořen? Pro mnoho lidí by toto znamenalo, že o svůj majetek přijdou, to opravdu chceme? A co naše večerní aktivity? Pavel by podepsal novelu trestního zákoníku, ve které bude sex bez souhlasu předem znásilněním. Ale nebojte, však oni nám na to vymyslí nějaké formuláře.

Nic pozitivního, jen samé zhoršení kvality života našich občanů, a tak se opět ptám: Čí prezident to vlastně má být? Lidu české země určitě ne! Generál není prezident a nikdy jím nebude. Vždy bude vojákem, který by bez války nebyl potřebný. A co tedy bude s jedním z hlavních témat kampaně tedy s mírem? Můžeme alespoň doufat? Proč neřekl, že udělá maximum pro zachování míru? Babiš by inicioval jednání o míru v Praze. Babiš poukázal na problém s našídrahouelektřinou, a na rozdíl od generála by věděl, jak uvedený problém řešit. Z kampaně jsem měl bohužel jasný pocit, že generála český občan prostě nezajímá. A nezajímá ho ani mír. Před druhým kolem prohlásil náčelník generálního štábu Řehka, že v případě války NATO s Ruskem bude nutná výběrová mobilizace. Ale ani to neodradilo zejména mladé voliče od volby vojáka. A ptám se: Máme se tedy s ohledem na toto sdělení a na celoroční hlásání o válce v provedení Comedy bandu SPOLU obávat mobilizace a tím zjevně i následné války???

Chci doufat, že zvěrstvo jménem válka nás vynechá, ale stejně se již nyní mnoho lidí například ptá: Koho se bude týkat výběrová mobilizace? Postará se stát o mé blízké, pokud budu muset odejít do války, do které nechci? Jsem přesvědčen, že mnoho lidí si stále ještě riziko odchodu do války nepřipouští, protože by určitě volili jinak.

A k volbě jako takové si myslím, že mnoho lidí si vše výše uvedené prostě neuvědomuje. Slovensko je náš nejbližší příbuzný a podobný výsledek je odrazem našeho velmi blízkého smýšlení. Co se týče Francie, zde jde o velmi zvláštní náhodu, ve které bych ale nehledal podvod. Kdyby šlo o podvod, tak ta čísla dokáží přece upravit méně nápadně, ne takhle. Z toho, co se děje kolem snahy zpochybnit volby na základě výsledných volebních čísel ve více státech, spíše cítím motiv odradit nás od všech dalších voleb. Nezapomeňte, že stále ještě chtějí schválit korespondenční volbu.

Budu doufat, že naše krásná země nebude zničena válečnými štváči a i nadále zůstane naším domovem. A pokud bude mobilizace, doufám ve velké sjednocení se při naší cestě za mírem. Nechceme válku, nechceme bojovat, chceme mír.

Autor: David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

Převzato z iPortal24.cz.

1 komentář u „Zůstaň mým domovem“

  1. Ano, souhlasím Zdravý selský rozum utrpěl při volbách Porážku..a nyní tone každým dnem, kdy se dozvídá co nového a neuvěřitelného nás Čeká – křičí v křečích otázky PROČ!!!
    Probudí se Všichni občané!!! Dojde jim, z plánovaných akcí, že se nadále již nezastaví pád jejich kvality života, že Strach a Obavy začínají již trvale obývat jejich domovy?
    Náš bratr- Slovensko- si své Utrpení prožil a prožívá, ale…má před jasný datum 30. 9. 2023- předčasné volby… vždy jsme si byli hodně blízcí, pojďme mu jít ve stopách!!!

    Odpovědět

Napsat komentář