A ještě jedna z Absurdistánu, opravdu nespíte, tento zlý sen je pravdou. Rusko bude trpět!

Víte jak chce bojovat strana Zelených s Ruskem a podpořit tím Ukrajinu a ještě ušetřit? Zajímá vás, proč by někteří umělci neměli raději zasahovat do politiky? Politika po Česku nezná fantazijních hranic . . .

Převzato: Parlamentnilisty.cz

Strana zelených zveřejnila na svém facebookovém profilu výzvu, jak bojovat s Ruskem, a pomoci tak Ukrajině. Podle jejích slov je jedním z nátlakových prostředků plyn, tedy snížení jeho dodávek. „Pokud snížíte teplotu v pokoji o jeden stupeň, sníží se spotřeba energie o šest procent,“ uvádějí Zelení.

„Jedním z nátlakových prostředků na Ukrajinu i západní státy je plyn – respektive snížení jeho dodávek. Kromě potřeby diverzifikovat zdroje by také pomohlo snížení jeho spotřeby. Jako symbolickou podporu Ukrajině bychom ocenili, kdybyste se k nám přidali a snížili své topení o jeden stupeň Celsia,“ píše se v příspěvku s tím, že navíc je to výhodné i pro nás.

„Pokud snížíte teplotu v pokoji o jeden stupeň, sníží se spotřeba energie o šest procent. Pro vaše bydlení to pro ceny roku 2022 může znamenat úsporu 400–800 Kč ročně na jeden byt, podle velikosti a průměrné teploty,“ dodávají.

Stranu zelených v minulosti podporovala herečka Eva Holubová, která se včera zúčastnila demonstrace na podporu Ukrajiny. A byla dojatá. Ovšem nejen z demonstrace, ale také z amerického dokumentu o Majdanu. „Vláda proti svým občanům všech věkových kategorií doslova použila ty nejdrsnější ozbrojené složky, cvičené na boj s teroristy, které je mlátily železnými tyčemi, za nimi šli kriminálníci se sadistickými sklony,“ popisovala, co se z dokumentu dozvěděla. A po demonstraci došla k závěru, že musí také vyvěsit ukrajinskou vlajku jako Pavel Novotný.

Napsat komentář