Na vysvětlenou. Bojujeme dál, máme nový DOMOV

Víte, kde najdete lidi, kteří stáli za úspěchem Volného bloku? Proč ukončil svoji činnost Volný blok? Víte, že někdy může být konec úspěšným začátkem?

I když se Volný blok nedostal do Sněmovny, předvedl, že se zápalem, elánem a srdcem na správném místě se dá udělat v krátké době za malý peníz úctyhodný výsledek. Po volbách soustředění na „dobytí“ parlamentu opadlo a vyrýsovaly se tři cíle následované třemi skupinami stoupenců, členů a sympatizantů.

První se týká původních členů České suverenity, kteří původně poskytli svoji stranu, zázemí, zkušenosti, erudici a potřebnou „práci v týlu“ pro úspěch projektu Volný blok. Druhý se týká komunálních a senátních voleb společně se soustředěnou efektivní prací pro občany v nelehkých dobách energetické, hospodářské, zdravotní a potravinové krize. Třetí je o projektu budování mediálního domu.

Volný blok přestal existovat, protože volební lídr parlamentních voleb Lubomír Volný politickou stranu a členství v ní veřejně znevěrohodnil. Celou kauzu řeší Kontrolní komise strany – dnes již zpět přejmenované na původní Českou suverenitu. Původní členská základna zůstala v České suverenitě. Web Volnyblok.cz se brzy vrátí zpět straně Česká suverenita.

Většina členů a sympatizantů Volného bloku, kteří odpracovali volební kampaň v parlamentních volbách se rozhodla dále pokračovat v boji s bruselskými agenty globalistů a poskoků USA v naší politice a veřejných funkcích. Vytvořili za tím účelem politickou stranu DOMOV. Připravují se na komunální a senátní volby, napadají všemi dostupnými prostředky neligitimní rozhodnutí, zákony i opatření a hledají cesty pomoci lidem poškozeným dopady startujících krizí. Činnost můžete podpořit na transparentním účtu strany DOMOV. O činnosti se budete dozvídat na tomto webu a na Telegramu DOMOV a facebookových skupinách DOMOV.

Třetí část Volného bloku následuje vizi mediálního domu.

Napsat komentář