Blahopřání Viktoru Orbánovi k volebnímu úspěchu

Proč je Viktor Orbán druhým „nejodstřelovanějším“ politikem po Vladimíru Putinovi? A proč globalistům zaprodaní šéfové vlád a států nesnesou mezi sebou skutečné politiky pracující pro zájmy svého lidu, národa a voličů? Dovedou lidé ještě vůbec ocenit poctivou politiku?

Co na to DOMOV? S potěšením jsme sledovali nenaplnění přání politických nul, které se děsí politiků, kterým jde skutečně o lidi a na místo politických pletich dělají politiku. Konkrétně si přečtěte zde.

Viktor Mihály Orbán, předseda vlády Maďarska           

Fidesz, Visi Imre u. 6. 1089 Budapesť (Polgárok Háza)

Maďarsko

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

Sarajevská 10, Praha, Česká republika

V Praze 5. dubna 2022

Vážený pane Viktore Mihály Orbáne!

Dovolujeme si Vám i straně Fidesz blahopřát k drtivému vítězství v parlamentních volbách 2022!

Potvrdil jste fakt, že starat se o zájmy vlastní země, hájit maďarské zájmy pro Maďary a nenechat se vtahovat do mezinárodních politických pletich je cesta správná a voliči ji ocenili důvěrou, kterou Vám opakovaně deklarovali svými hlasy.

Jste příkladem vyzrálého pro národ orientovaného politika, který nezaprodává svůj lid cizím zájmům. Toho si na Vás ceníme a moc bychom si přáli, aby si naše politické špičky vzali z Vašeho konání příklad.

Jsme strana, která zastává stejné vlastenecké principy, která nesouhlasí s dehonestací Viktora Orbána a jeho promaďarské politiky na poli mezinárodního globalistického porcování Evropy. Oceňujeme kroky, kterými jste zajistil svým občanům nejpříznivější ceny energií v Evropě.

Naše strana DOMOV na rozdíl od oficiálních postojů vlády, podporuje ideu V4. Víme, že naše národní i společné sousedské vztahy a zájmy, si můžeme řešit i uspořádat nejlépe sami, bez imperiálního diktátu mocností.

Stejně jako Vy, pane Orbáne, nesouhlasíme s vyzbrojováním kohokoli z účastníků ukrajinského konfliktu. Bohužel, naše militantní vláda jedná v opačném smyslu a ohrožuje tím ještě víc bezpečnost Evropy, bezpečnost našich obou krásných vlastí.

Strany Fidesz a DOMOV charakterizuje shoda v několika programových bodech a já věřím, že časem budeme mít i příležitost některé naše společné národní zájmy komunikovat, případně na jejich realizaci spolupracovat.

Vážený pane Orbáne, přeji Vám pevné zdraví, nadále neutuchající pro národní politický směr Vaší práce, dělný parlamentní i vládní kolektiv a hlavně míru tvorný přístup pro Váš lid i Evropu!

V hluboké úctě za stranu DOMOV

Mgr. David Tygr Ploc, MBA

Napsat komentář