Chemtrails úředně potvrzen! Už víte, co znamená „aplikace aerosolem“? Vysvětluje to i rychlé šíření „covidových mutací“, které spolu geneticky nesouvisí?

Chemtrails je legálně potvrzený aerosolový postřik obyvatelstva vším, co do něj namíchají. Může souviset nevysvětlitelné šíření covidu s činností biologických laboratoří na Ukrajině a s chemtrails? Jak rychle v poslední době berou „za své“ konspirační teorie? A proč musí přitvrzovat cenzura a vládní propaganda?

Co na to DOMOV? Jsme zásadně proti cenzuře a také proti ní bojujeme. Není ale dýmu bez ohně a tak je nutné pátrat, proč ta cenzurní hysterie vzala takový švunk! Dění na Ukrajině mělo posloužit mimo jiné i snadnějšímu zametání stop po řádění covidové agendy, která byla přípravkou a je v přímé souvislosti s činností CIA na Ukrajině a ukronacistickými pomahači.

Speciální vojenská operace RF dle slov V.V.Putina slouží k zadržení konkrétních pachatelů zločinů proti lidskosti a k zajištění důkazů. Do financování vývoje a aplikace biologických zbraní hromadného ničení na Ukrajině je „namočená“ americká NIH na čele s DR. Faucim, syn prezidenta Bidena, CIA včetně tajných služeb některých evropských zemí, NATO a Pentagon.

A právě NATO má volný letový prostor nad ČR i SR bez jakékoli povinnosti se transparetně identifikovat. Ukrajina používala i desítky bezpilotních dronů na aplikaci aerosolu do ovzduší. Stačí jen logicky pospojovat řetěz informací a obrázek ZLA je na světě! Proto se snaží cenzoři tento řetěz zpřetrhat vyrváním a zatajením jeho některých článků.

O složení takových aerosolů – chemtrails jsme přinesli svědectví již začátkem roku 2019 v pořadu na Svobodném vysílači ve studiu Midgard. Akreditovaná švýcarská laboratoř prozkoumala odebrané vzorky půdy, vzduchu a vody ze Slovenska po aplikaci chemtrails. Výsledek rozhodně nesvědčí o čistých úmyslech a srdečném zájmu o blaho lidstva!

Převzato: Aeronet.news celý článek i s videi

A pravda je venku! Ředitel CIA na konferenci Council on Foreign Relations přiznal existenci programu chemtrails na rozprašování chemických látek v atmosféře nad celou planetou v rámci globálního geoinženýrství a boje proti globálnímu oteplování! Už se vám nikdo smát nebude, chemtrails nejsou žádný hoax, nyní je to oficiální projekt globalistů! Jenom nad územím USA to stojí ročně prý 10 miliard dolarů! A šéf CIA mluvil i o tom, že některé země to postihne a budou protestovat!

Procesy se neuvěřitelným způsobem urychlují a na povrch se dostávají informace, které by dříve byly naprosto nemyslitelné. Americký server Infowars dnes publikoval materiál [1], který je starý už 3 roky a byl natočen americkou televizní stanicí C-Span, ale záznam se dostává na veřejnost až nyní formou uniklého záznamu, který vlastně vůbec uniklým záznamem není. Pouze se o něm nevědělo, nemluvilo, nikdo si ho nevšiml a hlavně nikdo o něm neinformoval. Záznam totiž zachycuje to, o čem jsem už několikrát hovořil na Svobodném vysílači CS v souvislosti s chemtrails. Nyní je to oficiálně, od této chvíle je to potvrzená technologie a podložená dokonce tvrdými čísly. Takže, k čemu došlo?

Dne 29. června 2016 se tehdejší ředitel Ústřední zpravodajské služby CIA John Brennan zúčastnil bezpečnostní konference amerického think-tanku Council on Foreign Relations a v závěru svého projevu odhalil to, o čem se do té doby mluvilo jen jako o sprostých konspiracích proruských webů a výplodech chorých mozků různých alarmistů. Ředitel CIA John Brennan totiž překvapeným účastníkům konference CFR přiznal existenci programu Stratospheric Aerosol Injection (SAI), tedy programu na injektáž chemických a částicových aerosolů do stratosféry s cílem odrážet zpátky do vesmíru sluneční záření, konkrétně tepelnou složku v podobě IR záření na podobném principu, jako to umí sopečný prach v atmosféře.

Přestože John Brennan používá v projevu o programu SAI podmiňovací způsob ve smyslu, že by to bylo možné realizovat jako jednu z možností boje s oteplováním, pravda je taková, že šlo z jeho strany o formu obhajoby a prezentace něčeho, co už stejně dávno probíhá v utajení před veřejností, a to už opravdu dlouhou dobu. Brennanův projev lze proto chápat jako přípravu veřejnosti na intenzivnější použití chemtrails v blízké době, kdy už to nepůjde dále tajit, a je proto potřeba na to veřejnost připravit. Transkript celého projevu Johna Brennana najdete na oficiálních stránkách CIA [2] jako důkaz, že nejde o žádný hoax.

SAI – Program stratosférické aerosolové injektáže

Přímo šéf CIA tak přiznal, že americká vláda se podílí na programu tzv. zatemňování planety s cílem omezení dopadu tepelného záření na povrch planet. Jak už jsem dříve uváděl v pořadech na SVCS, z technologického hlediska se jedná o aerosolové směsi oxidů stříbra, kadmia, rtuti a dalších látek, které mají ve vyšších vrstvách atmosféry vytvořit film, který se bude chovat podobně jako sopečný popel, který odráží sluneční tepelné záření zpátky do vesmíru a dole na zemi se klima ochlazuje. Tento proces je dobře popsaný a zdokumentovaný v historii, takže současné geoinženýrství se snaží tento proces industriálně napodobit a manažovat ho.

Ukázka programu SAI v praxi.

Jak už jsem několikrát zdůrazňoval, je to vykoupené za strašlivou cenu. Tyto chemické látky, které jsou rozprašovány z letadel nad obydlenými oblastmi, tedy právě tam, kde je potřeba atmosféru zatemňovat nejvíce, se skládají z těžkých kovů a jejich oxidů, které jsou lidskému zdraví vysoce nebezpečné. Všechno, co je nahoře, musí dříve či později spadnout dolů. A spolu s tím souvisí i procesy, které pozorujeme v civilizaci. Tyto látky se dostávají do podzemních vod, do potravin, do rostlin a i když jde o zanedbatelné množství vzhledem k nízké koncentraci, v dlouhodobém horizontu bude mít rozprašování chemikálií v atmosféře dopad na genom celé populace pod zatemněným nebem této planety. A co je zajímavé, ředitel CIA nemluvil nijak do větru a rovnou uvedl dokonce i tvrdá čísla.

Miliardy dolarů na globální stmívání nestačí, je potřeba přestat jezdit auty na spalovací motory. A Německo jde příkladem

Jenom v USA bude program SAI na rozprašování chemikálií v atmosféře stát 10 miliard dolarů ročně, a to mluvíme pouze o území Spojených států. John Brennan v projevu vysvětlil, že samotný program SAI není všelékem k zastavení oteplování planety Země, že program SAI musí být doplněn i výrazným snižováním emisí skleníkových plynů v jednotlivých zemích světa. Jak však ředitel CIA uvedl, program SAI poskytne národům světa více času na přechod od fosilních paliv k alternativním zdrojům. A právě proto největší globální automobilová firma na světě, německý koncern Volkswagen, oznámil před časem informaci, že do deseti let chce celý koncern vyrobit až 22 milionů aut čistě jenom na baterky [3].

Volkswagen zavřel ve Zwickau svoji továrnu na modely se spalovacími motory a celou ji přestavuje na výrobu elektrických aut. Podobný osud čeká další závody koncernu v Německu v příštích 3 letech, výroba aut na spalovací motory bude utlumována, a to tak, až v roce 2040 bude v Německu úplný konec spalovacích motorů, protože v roce 2040 vejde v platnost zákaz provozu aut se spalovacími motory na celém území Německa. Výjimku budou mít jen stavební těžké stroje, buldozery, bagry, rypadla a také letadla. Podobné zákony se chystají v celé EU v rámci reformy EU, kterou po volbách do EU parlamentu chystá Evropská komise v čele s Německem a Francií. Jedním z kroků nové evropské vlády bude přijmout koncepci na ukončení fosilních paliv pro osobní dopravu v Evropě s vizí do roku 2035.

Program SAI bude mít vedlejší efekty na některé země, které budou protestovat

Dosud není jasné, kde se vezme elektrická energie na dobíjení tolika milionů elektromobilů. Odpověď je přitom jednoduchá, elektromobily si mnoho lidí nebude moci dovolit, protože auto bude v budoucnu vyhrazeno jen pro vybrané skupiny osob. Postupně bude prosazována snaha zasíťovat Evropu rychlovlaky, meziměstskými elektrifikovanými linkami apod. Likvidace osobní automobilové dopravy přijde několika cestami, zejména potom restrikcemi, daněmi, vysokými pojistkami apod. V německém Bundestagu leží návrh zákona, který by majitelům aut se spalovacími motory zvýšil povinné ručení až na několik tisíc EUR za rok, a to jenom kvůli tomu, že mají auto se spalovacím motorem. Zároveň na nákup elektromobilu by ovšem měl majitel auta se spalovacím motorem dostat pobídku až do výše 50% ceny elektromobilu, 2 roky nabíjení vozu zdarma a 5-leté povinné ručení zdarma. Je to tedy klasická metoda cukru a biče.

Na tomto právě vidíte, že globalisté mají celou koncepci dokonale promyšlenou. Není již na co čekat, není potřeba už nic tajit, proto i video s bývalým ředitelem CIA se dostalo po 3 letech na veřejnost, už není potřeba nic tajit, ani dokonce to, že globalisté používají chemtrails ke globálnímu stmívání planety. Jenže ředitel CIA v proslovu uvedl ještě jednu děsivou informaci. V souvislosti s programem SAI totiž připomněl, že po technologické stránce se musí doplňovat spolu s problematikou řízené kyselosti světových moří, aby se přebytečné CO2 navázalo na mořskou vodu. Jedná se o celkem komplexní proces, který zahrnuje řízení salinity a acidity světových oceánu, to nemá smysl tady nijak detailně popisovat, ale problém je v tom, že ředitel CIA připustil, že program SAI bude mít divergentní výsledky v různých oblastech světa.

13 komentářů u „Chemtrails úředně potvrzen! Už víte, co znamená „aplikace aerosolem“? Vysvětluje to i rychlé šíření „covidových mutací“, které spolu geneticky nesouvisí?“

 1. To není možný, to by nám přece neudělali. Ale udělali a dělají. Jsou to psychopati, kteří si myslí že jim planeta patří.

  Odpovědět
 2. Tak je to. Jde o to nás zničit. Jim musí patřit všechno. A naše vlády si myslí, že je spolupráce se zločinem zachrání.
  Budou spláchnuti jako ostatní. Nepomohou jim ani prachy na účtech.
  Hnus!

  Odpovědět
 3. Válka za válkou.. jedna střídá druhou… každá další je horší a zákeřnější, .. konvenční zbraně vystřídaly zbraně hromadného ničení… zvláště biologické a chemické, které nám ‚‚ padají“ přímo z nebe. Mírové, bezNATOvé, nebe je již jen vzpomínkou… vzpomínkou na báječné chutě a vůně všeho, co vyrostlo na polích a zahradách.. vzpomínkou na přirozená roční období s pořádnou sněhovou zimou a sluncem v létě bez konce…vzpomínkou na bytí a žití bez ‚‚ podivných“ i civilizačních nemocí ….

  Odpovědět
 4. Čáry za letadly je vědecky prokázaný jev v souvislosti s nízkým a vysokým tlakem… takže žádný chemtrails neexistuje 😉

  Odpovědět
  • Vědecky dokázané je to, co se rozplyne během 5 – 10 s. To, co se rozpadá půl dne je o tom, co říká šéf CIA. Je mi líto, ale chce to fakt vystoupit ze své komfortní bubliny a připustit si, že svět není tak růžový prostor . . .

   Odpovědět
 5. Konečně Pravda vylézá na světlo 🌞 Tento rok se dodhalí (těm, co ještě neví) ještě mnoho dalších utajovaných zločinů proti lidstvu. Pravdu nelze utajit navěky.
  Tentokrát už jim to nevyjde…denně se na Světě probouzí tisíce lidí!❤
  Avšak i přesto tu je určité procento lidí, kteří se probudit nechtějí, a už se nikdy neprobudí….

  Odpovědět

Napsat komentář