Co se ukrývá pod mediální nálepkou „invaze“? Co vlastně financuje fialová vláda penězi občanů?

Byla většina Evropy v roce 1945 zbavena fašismu díky „invazi“ Rudé armády? Co nám vláda a veřejnoprávní média zamlčují? A proč je zakázané jakékoliv jiné informování, než propaganda militantní vlastizrádné Fialovy vlády?

Co na to DOMOV? Snažíme se o přísun jiných, než propagandistických informací. Nejsme jediní, nemáme patent na rozum. Jen sháníme v mediálním prostoru doplnění a vyvážení jednostranné, řízené propagandy, které máme – musíme věřit.

Prosím zamyslete se! Vždy když byla prosazována jediná pravda, jediný správný názor a postoj, vždy šlo o znásilnění myšlení a potlačování rozumu ve prospěch lenosti, hlouposti, nevzdělanosti a diktátu! Tím se otevřel prostor kreaturám a šudrům, kteří by nikdy neměli šanci se prosadit.

Umožnili jsme, aby naše životy řídil a spravoval společenský odpad. Svěřili jsme budoucnost našich rodin diktátu fašizantů a jen přihlížíme, nebo komentujeme (pokud se nebojíme).

Zorganizovali jsme akce k vyjádření nesouhlasu a odporu s nacifikací, fašizací a cenzurou, proti neschopnosti vlády. 15. března Hradčanské náměstí, 1. května Střelecký ostrov a 8. května Jihlavu. I přes účast stovek vlastenců se dá usuzovat, že v naší vlasti je vše v naprostém pořádku!

Prosím, pomozte nám šířit informace o skutečné podobě světa a konání pohlavárů. Nebo se necháme dál terorizovat ve jménu předstírané svobody a blahobytu?

Povšimněte si zvláštních informačních uzlů v níže uvedených zprávách. Bezpilotní drony na sprejování regionů. Účast bigpharmy (výrobců spásných „vakcín“) na biologických testech a vývoji. Americká expozice v zakázaných experimentech a vývoji biologických zbraní, atd . . .

Převzato: ze světového tisku

Bioexperimenty přímo před nosem. Igor Kirillov, velitel sil radiační, chemické a biologické obrany ruských ozbrojených sil, o vývoji na Ukrajině:

✅ Ukrajina je pro Západ testovacím polem pro vývoj komponentů biologických zbraní a testování nových vzorků léčiv. Speciální vojenská operace ruských ozbrojených sil umožnila zastavit zločinné experimenty na pokojných civilistech.

✅ Ruské ministerstvo obrany má informace o experimentech Pentagonu na ukrajinských občanech v psychiatrické léčebně nedaleko Charkova. Spojené státy se snažily svou účast na těchto experimentech utajit.

✅ Padělané peníze distribuované v roce 2020 v LNR byly infikovány kmenem tuberkulózy odolným vůči lékům proti tuberkulóze.

✅ Sběr biomateriálů Ukrajinců epidemiology z Institutu Bundeswehru potvrzuje vojenské zaměření výzkumu na Ukrajině. Informace, které má ruské ministerstvo obrany k dispozici, potvrzují realizaci útočného vojensko-biologického programu USA na Ukrajině.

✅ Ideologové vojensko-biologických aktivit USA na Ukrajině jsou lídry Demokratické strany.

✅ Pfizer, Moderna, Mehrsk a další farmaceutické společnosti se podílejí na vojenských a biologických aktivitách USA na Ukrajině. Na aktivitách v oblasti biologických zbraní se v zemi podílejí ukrajinské vládní agentury a dodavatelé Pentagonu.

✅ Vojenské a biologické projekty na Ukrajině realizují kromě USA také Německo a Polsko.

✅ Američtí odborníci testují nové léky, čímž obcházejí mezinárodní bezpečnostní normy a snižují náklady na provádění výzkumu.

✅ Koncem dubna bylo u Kachovky nalezeno dalších 10 bezpilotních letounů vybavených nádržemi a zařízením pro postřik bioreceptory.

77. den ruské speciální operace na Ukrajině:


▪️▪️ Ruské letectvo přes noc zasáhlo téměř 100 cílů, včetně dvou kontrolních stanovišť, 69 míst soustředění vojsk UA.
▪️ Protivzdušná obrana v noci zničila 9 ukrajinských bezpilotních letounů, včetně jednoho u Hadího ostrova a jednoho Bajraktaru-TB2 u Archangelskaje v Nikolajevské oblasti.
▪️Ruská armáda během speciální operace zničila více než 800 ukrajinských dronů
▪️Gubernátor Bělgorodské oblasti Vjačeslav Gladkov informoval, že vesnice Solochi byla ostřelována z ukrajinské strany. jedna osoba zabita a tři zraněny.
▪️Kadyrov prohlásil, že byla osvobozena továrna na výrobu střelného prachu Zarja v LNR a že pod kontrolu byly vzaty osady Južnyj a Vojvodka.
▪️ Ruské ministerstvo obrany uvedlo, že si je vědomo příprav na provokace na Ukrajině, aby obvinilo ruské ozbrojené síly z použití zbraní hromadného ničení podle „syrského scénáře“.
▪️ Ruská armáda hlásí, že získané informace zpochybňují ujištění USA o tom, že Ukrajina nemá kapacity na vývoj a výrobu biologických zbraní.
▪️▪️ Spojené státy využily Mariupol jako regionální centrum cholerových patogenů v rámci svého vojenského programu biologických zbraní na Ukrajině
▪️ Vyjednávání Ruska s Ukrajinou bez prostředníků je pomalé a bezvýsledné,- konstatoval Peskov.
▪️ Evakuační operace podobné těm v Azovstalu budou nadále probíhat v dalších továrnách, kde nacionalisté zadržují tísice civilistů- informoval generální tajemník OSN Guterres.

4 komentáře u „Co se ukrývá pod mediální nálepkou „invaze“? Co vlastně financuje fialová vláda penězi občanů?“

  1. Jak se Časem mění pojmy! To, co bylo pro nás a generaci rodičů a prarodičů osvobozením, se Dnes nazývá úplným opakem? To je nejen zvrácené .. to je opravdový návrat do 40. let minulého století… to je návrat do autoritativní, nacionalistické a militaristické ideologie…To nám nevadí? Necháme se klidně mediálně manipulovat a terorizovat! Zavíráme oči, před informacemi o experimentování na lidech biologickými a chemickými zbraněmi novodobých Vládců? Co se ještě musí stát, abychom se úplně probudili a přihlásiili se k historickým pravdám, k vládě selského rozumu a k otevřenému srdci???!!!

    Odpovědět

Napsat komentář