Co důležitého zatajila vláda svým občanům? Kolik pravdy v sobě obsahuje výrok premiéra Fialy: „jsme ve válce“?

Jak hodnotí počínání Česka a Slovenska ruská strana? Proč naše vlády nezahájily nutné kroky k ochraně zdraví, životů a majetku svých občanů? Čelíme tupé nekompetentnosti, nebo jde o kolaboraci? A byl již dokonán kriminální čin vlastizrady?

Co na to DOMOV? Opakovaně upozorňujeme na neschopnost vlády řádně spravovat veřejné zájmy svých občanů. Zatajení obdržení ostré nóty z Moskvy, že vyzbrojování nepřítele Ruské federace je válečný akt podle všech zvyklostí a pravidel a činí z Česka, nebo Slovenska válečný cíl se nedá vysvětlit jinak, než ryzí nekompetentnost, nebo kolaborace!

Nehodláme válčit s kýmkoliv za zájmy jiných a pokud nás do takové situace vtahují svým počínáním vlastní loutkové vlády, jedná se o vlastizradu!

A nezapomínejme, že Rusko je poslední vítězná mocnost, která je (byla) ochotna garantovat současné hranice našich států. U ostatních se na to nemůžeme spoléhat, neboť vždy, stejně jako v minulosti, jejich vlastní zájmy byly prvořadé!

Převzato: tisk RF, 11.4.2022

V noci poslali Rusi cez Ministerstvo zahraničných vecí Ruskej federácie oficiálnu nótu na Česko a Slovensko:
„Vzhľadom na aktívne a vecné podporovanie Ukrajiny a jej nelegálneho vedenia latentnými zbraňami, RF berie na vedomie, že Česká a Slovenská republika sú potencionálnymi cieľmi ozbrojených síl RF a ozbrojených síl BLR. Územná celistvosť ani zvrchovanosť týchto krajín nie je v súčasnom stave garantovaná RF. Aktívne zapojenie na stranu nepriateľa a jeho vyzbrojovanie je podľa hľadísk OSN nepriateľským aktom voči RF na rovnakej právnej úrovni, ako napadnutie RF a aktívnym vstupom do vojny. Prípadná ruská invázia do Česka, alebo Slovenska potom nemôže byť podľa medzinárodného práva považovaná za napadnutie týchto krajín Ruskou federáciou, pretože prvý nepriateľský krok porovnateľný s napadnutím, vykonali Česko a Slovensko. Na základe týchto skutočností nemôžu Česi a Slováci ani žiadať NATO o pomoc, pretože podľa stanov NATO majú nárok na podporu a pomoc iba v prípade, že sú napadnutí, nie v prípade, že niekoho napadnú oni. „

6 komentářů u „Co důležitého zatajila vláda svým občanům? Kolik pravdy v sobě obsahuje výrok premiéra Fialy: „jsme ve válce“?“

 1. Vždycky jsem si myslela, že Stát jsou všichni jeho občané, že jejich zvolení zákonodárci je plně zastupují a jednají v jejich zájmu…ale pochopila jsem už hodně dávno, že to platí,… ale jen na Papíře… Protože jsem ale idealista, tak jsem se s tím Nějak, v mé životní pouti, naučila žít a doufala jsem, že svým životem mohu Nějak pomoci to, ideálně napsané-ale neplněné, napravovat….Už jsem ale ztratila Všechny ideály!!! Tyto záměrné- životberoucí Kroky této vlády, se nedají s ničím vůbec ani porovnat!!! Zástupci občanů je, ze své vlastní Vůle, vydávají napospas Zmaru a dokonce to před ještě nimi Tají!!! Je to neodpustitelná Zrada!!!

  Odpovědět
 2. Pokud budeme takto nastrčeni Fialovým zlem do války, každý má právo odmítnout bojovat rsp.být zbytečně obětován.

  Odpovědět
 3. Válčit se chce jen vládě , lidem vůbec ne jen jsou zmanipulováni informacemi z médií. Je hrozné jaká masáž tu probíhá na propagaci fašizace.

  Odpovědět
 4. Lidé si myslí, že si volí své ZÁSTUPCE v naději, že se něco změní k lepšímu. Nakonec ale zjistí, že si zvolili jen ZAS -TUPCE! Po výpovědi a přiznání účasti italského právníka v odklánění hlasů Trumpa Bidetovi přes německý satelitní systém se stejně nic nezměnilo. Fuelmich se svými právníky může mít tisíce důkazů o podvodech a manipulacích, ale podplacení soudci to shodí vždy ze stolu. Náš kvintet si před volbami změnil zákony a pravidla o procentech koalic i klubech stran a zas to nikomu nevadí, že kašlou na ústavu, zákony, svobody a práva v nich zaručená. Spravedlnost je za úplatek slepá. Dnes nás lháři zatahují do války, řídí výměnu svých obyvatel za cizáky, co nás zničí a vytváří nesplatitelné dluhy, aby si pak okolní supi vykoupili po zrušení Benešových dekretů i ten zbytek po církevních restitucích a zlodějských privatizacích. Elity a půl národa ovcí věřících na debilkron, očkovaných satanem, pomáhají cizákům k zániku vlasti zevnitř a to je ta největší katastrofa v našich dějinách. Miluji svou zemi a všem blbům a zrádcům navzdory ji chci bránit proti všem novým světovým řádům i úchylným neřádům pro budoucnost svých dětí a vnoučků!!! Do posledního dechu všichni hrdí vlastenci a bojovníci za pravdu držme spolu!!!

  Odpovědět

Napsat komentář