Heydrich a jiné zrůdy

Historie je moudrá, pokud jsme schopni ji naslouchat a poučit se z ní. Dokáže být ale velmi tvrdá za předpokladu, že nejsme schopni se vyvarovat stejných chyb. Máme za sebou připomenutí slavných činů našich předků, ale i smutná výročí důsledků těchto činů. Oslavili jsme výročí odstranění fašistické zrůdy Heydricha, vzpomněli jsme na Lidice a poklonili se padlým parašutistům v Resslově ulici. A můj první tygří dotaz zní, bude se historie opakovat?

Odstranění německého zločince Heydricha bylo nepochybně statečným a významným činem našich předků. A hlavně, velmi potřebným. Fašistická zrůda napáchala mnoho zla a určitě by pokračovala dále, kdyby nebyla odstraněna. Mysleli jsme si, že žijeme v době, ve které se dokážeme poučit a postarat se o to, aby se již válečná zvěrstva nikdy neopakovala. Mysleli jsme si, že jsme díky historii moudří a budeme schopni žít, protože život je to, oč tu jde. Jsme zde pro život, ne pro válku. Německá zrůda byla po zásluze odstraněna, ale já se ptám, děláme vše pro to, aby se neobjevily další?

Slavné rozstřílené okénko krypty v Resslově ulici je historickým odkazem statečnosti. Kdykoli jdu či jedu kolem, přemýšlím, jak se tam ti naši stateční bojovníci asi cítili, když začal jejich poslední boj, ve kterém neměli naději na záchranu. Poslední dobou si však uvědomuji, že se v podobné beznadějné situaci pomalu, ale jistě ocitá celý český národ. Co mě k této úvaze vede? Vše co dělá naše probruselsko-ukrajinská vláda. Vláda, která by měla na prvním místě bojovat za české zájmy, za kvalitní a bezpečný život především českého občana. Na co sáhnou, to zničí. Konkrétní příklady? OK, pojďme na ty nejaktuálnější a nejhorší.

  1. Ukrajinizace České republiky. Naši lidé se cítí býti okupováni a není se čemu divit. Všude samé modrožluté hadry, zvýhodnění Ukrajinců před našimi občany, arogance, násilí, agrese, zabíjení.
  2. Obranná smlouva s USA. Nepotřebná zrada, která je odevzdáním naší země do válkychtivých rukou. Bez možnosti kontroly či postihu si zde budou dělat, co se jim zlíbí. Lidé se bojí další dlouholeté okupace.
  3. Povinná solidarita. Z rozhodnutí EU, proti kterému se nikdo z vládních činitelů nepostavil, budeme muset povinně přijímat nepřizpůsobivé migranty, kteří páchají násilnou činnost všude, kde jsou.

Pětihloupost nezvládá ani Ukrajince, tak by nejen mě zajímalo, co budou dělat, až bude hotovo? Asi nic, jako dosud, fialové signály jsou již okoukané, tak na vše dohlédne ten hodný strýček Sam. A český národ? Čeká nás další okupace nebo krypta posledního boje? Žádná zrůda nevládne věčně. Ani Heydrich a ani jiné zrůdy.

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV, koordinátor spolku Nespokojení

Zdroj.

Napsat komentář