Cizinci z východu? Chráněný druh!

To, že jsme nekompromisně ukrajinizováni, je nezpochybnitelný fakt. Ukrajinec je v naší krásné zemi nadřazen těm, kteří Českou republiku budovali a jsou se svými předky a potomky její nedílnou součástí. Pravda se vytrácí pod hrozbou systému a nepřizpůsobiví váleční uprchlíci se zde často chovají úměrně své národní příslušnosti. Jedna z nejvíce zkorumpovaných zemí světa s historickým odkazem k fašismu se pomalu, ale jistě přesouvá směrem na západ… i k nám. A cizinec z východu v sobotu 10. 6. 2023 vraždil…

Nejprve se zeptám médií: Co je to za druh, cizinec z východu? A budu se ptát dál! Co dělá vláda proto, aby zvýšila bezpečnost našich občanů před obrovským množstvím nepřizpůsobivých z Ukrajiny? Jejich děti si agent Pavel zve na Hrad, aby netrpěli, a co bude s českým lidem, to prezidenta, který hájí především zájmy Ukrajiny a Německa, prostě nezajímá. Ale vždyť my už víme, že vláda je plná bruselských poskoků a Pavel není náš prezident. Pokud nedojde k okamžité změně, budeme se muset obejít bez této vlády a pomáhat si sami. Nevím, kde se ve fialovém hnoji vzala domněnka, že si necháme všechno líbit?

Absurdnost této vraždy spočívá v tom, že cizinec z východu, který utekl před válkou, aby nemusel umírat a zabíjet, vraždí v zemi, která mu poskytuje azyl. A těmto lidem, o kterých nic nevíme, dáváme razítka povolení k pobytu automaticky. Kde není prevence, tam je problém. A vláda svou otevřenou migrační politikou zanedbala prevenci a důsledky jejího neodborného hloupého vtírání se do bruselsko amerických zadků působí a bude i nadále působit zlo občanům české země. Aby toho nebylo málo, EU schválila povinnou solidaritu. Co se ještě musí stát, aby si český stát začal vážit svých lidí, pracoval pro ně a chránil je?

Pro případ námitek, že se jedná o ojedinělý případ, se ptám, odkud byl cizinec, který v prosinci na Černém mostě ubodal taxikáře 40 ranami nožem? Nevím, ptám se. Kteří cizinci z východu se často perou v centru Liberce? Kteří cizinci z východu jsou na sociálních úřadech upřednostňováni před matkami samoživitelkami? Kterých cizinců z východu je většinou plné centrum Prahy a na první pohled je zřejmé, že většina z nich je pod vlivem alkoholu? A neměli by tito cizinci z východu být ve své zemi? A není jich zde trochu moc?

A neměla by vláda evidovat, kde jsou, aby je v případě potřebné mobilizace poslala zpět, místo mobilizování našich lidí?

Sdělte vašim zastupitelům své obavy o vaši bezpečnost. Nenechte si líbit nic, co se vám nelíbí, a hlasitě šiřte pravdu.

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV, koordinátor spolku NESPOKOJENÍ

Zdroj.

Napsat komentář