Nebude to hned, nenechme si nic nalhávat!

Úsporný balíček je na světě. Konečně jsme si neoddechli! Otroci globalistické EU v čele s Fialou nám opět zdůraznili, že jsou čistokrevným zlem, které se pomalu ale jistě stává peklem. Stále dokola nám svými činy dokazují, že zájmy naší země jsou nepodstatné, hlavně ať se si to nerozhodí tam za velikou louží. A dnes začnu tím, čím také budu končit, v EU nikdy nebudeme svobodní a příčinou mnoha našich nesnází je právě naše členství v unii.

Vytváření toho jejich nového světového řádu se nelíbí většině (snad) populace, ale řešení zatím nepřichází. Chudý a zničení otrok, kterého z nás vytvářejí, bude v té digitální ohrádce hlídán armádou válečných států amerických. Nespokojenost se násobí, ale mnoho lidí zapomíná, že stav, ve kterém se nacházíme, je dílem nás všech. Léta jsme přehlíželi lži, kterými nás bohatě zásobili, a nyní si začínáme uvědomovat, že mírový komfort není samozřejmostí. A děláme další chyby, začínáme kritizovat druhé za to, že jen mluví, ale co udělala většina národa v minulých letech pro mizící svobodu? A je nás vůbec většina? Přijali jsme bez reakce jejich genderové nesmysly, hlouposti ekologických fanatiků, desítky pohlaví a nechali si vnucovat další novoty totalitní EU. A oni teď moc dobře vědí, že jsme snadnou kořistí, která přijme snad vše.

Prostě a jednoduše, zaspali jsme a svobodu nelze získat hned! Léta plánovali a pracovali velmi usilovně na současném stavu, a co jsme dělali my? A co děláme teď? Hádáme se a udáváme se! Měli bychom přijmout realitu, která spočívá v uvědomění si, že co jsme desítky let zanedbávali, nenapravíme za pár dní či měsíců. A dále si musíme uvědomit, že současné složení Parlamentu a koloběžky druhé na hradě, je pro fialové zlo pohodlným luxusem, který jim s největší pravděpodobností umožní setrvat u moci minimálně do dalších voleb. To, ale neznamená, že se na všechny protisystémové aktivity vykašleme a necháme se zničit! Pojďme si ale dávat reálné cíle, abychom si ušetřili další zklamání. Sliby o nereálném odvolání vlády jsem chápal jako snahu získat pozornost lidí a nynější obhajobu setrvání v EU vnímám jako zpátečku a po ní zařazení vyšší rychlosti do ještě horšího průšvihu.

Nechci nikomu brát naděje, ale pokud Fiala nedostane pokyn nebo rozkaz zleva či zprava, tak jedeme až do dalších voleb. A bylo by chybou přerušit všechny protisystémové aktivity. Demonstrace a hlasitá kritika vlády musí pokračovat. Musíme být schopni se hlasitě vyjádřit proti všemu, co se nám nelíbí a pravdou probouzet další. Pouze trpělivost a cílevědomost přináší ovoce, a pokud chci dosáhnout cíle, tak mu musím něco obětovat! Nebudu nikomu slibovat okamžité vítězství či nereálné odstoupení vlády (i když chápu, že se podobné silné řeči mnoha lidem líbí). Asi se to nešťastným lidem nečte dobře, ale taková je pravda. Jedna z věcí, která nám na politice nejvíc vadí, je to jejich stále opakující se lhaní. Nebuďme jako oni. A proto například výstraha generální stávkou v režii dnes již bezzubých odborů vedených fanouškem Nerudové Středulou na mne působí spíše komicky.

A co s tím? Pokud se povede dříve, budu velmi rád, ale do té doby musíme vydržet. Dál budu hlasitě kritizovat vše, co se mi nelíbí, včetně členství v EU a NATO. A budu doufat, že se bude stále více lidí probouzet. Dál budu podporovat cokoli, co může vést k pádu této vlády. Ale pozor, pouze v mezích zákona. Většinová společnost musí pochopit, že volba současných parlamentních stran je stále dokola se opakující chybou. A dále, že pravice je unijním fanatikem! Její neschopnost dopadá především na ty, kteří již nyní situaci nezvládají.

Blíží se doba, kdy se oddělí svobodní od nesvobodných, spokojení od nespokojených a je na každém z nás, aby si vybral, do které skupiny bude patřit. Chceme-li přežít, je nutné odstranit příčinu našich problémů. V EU nejsme svrchovaným státem a nikdy to nebude lepší. Ti, kteří jednoho krásného dne nahradí tuto vládu, musí již mít jasný cíl a podřídit mu vše. Pryč z EU a NATO.

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV, koordinátor spolku NESPOKOJENÍ

Zdroj.

Napsat komentář