Nepatříme na západ!

Pravda je krásná věc, určitě jedna z nejdůležitějších věcí na tomto světě. Ne vždy bývá příjemná, někdy je hodně tvrdá, ale je věčná, nezpochybnitelná. I přes všechny snahy těch zlých, kteří si ji často snaží překrucovat a obracet ke svému prospěchu, se vždy ukáže v tom pravém světle za předpokladu, že je oživována a stále připomínána…

Vnucování lží a překrucování faktů, kterým jsme dlouhá léta jen přihlíželi, vedlo k určité osobní rezignaci většiny z nás. Věděli jsme, že pravda je jinde, ale dosud jsme nebyli schopni se hlasitě ozvat. Lžou nám desítkami nových pohlaví, globálním oteplováním, manželstvím pro všechny anebo neustálým opakováním, že patříme na západ. Stokrát opakovaná lež se prý stává pravdou, a tak je nejvyšší čas za tu pravou pravdu začít bojovat. Jak? Tím nejjednodušším způsobem a to jejím neustálým opakováním.

A protože mnoho lidí tu pravou pravdu velmi dobře zná, nebo je v kontaktu s nějakým pamětníkem, není tak jednoduché vnucování podobných západních blábolů. V době globalistických her si naštěstí dost z nás uvědomuje, že příčinou všech posledních nesvobodných radovánek je právě Západ v čele se spojenými státy válečnými. Tedy je nutné učinit další kroky, aby se nám tady pravda a demokracie náhodou neprobudily. Pro případ, že by se jim u nás přeci jen začalo dařit, tak sem pozvou vojáky, kteří nám určitě »pomohou tu naši demokracii ohlídat«.

Fajn, je tu ale jeden zásadní problém. Ten západ, který po nás tak strašně touží, se s námi v minulosti moc nekamarádil. To si přeci není tak složité srovnat. Ale OK, pojďme na tygří otázky. Kde byl západ v roce 1938, resp. co pro nás v Mnichově udělal? Co pro nás udělal v roce 1939? Jak výrazně nám Západ pomohl při osvobození v roce 1945? A jak se přičinil, aby u nás v roce 1948 nezvítězil vliv Východu? Nevzpomínám si, že by nám pomohl při invazi v roce 1968, kdy k nám vstoupila vojska Varšavské smlouvy. Kde se tedy bere ten nesmysl, že patříme k Západu?

A poslední dotaz, opravdu si ještě někdo myslí, že to s námi ten skvělý západ myslí dobře a budeme se s ním mít pohádkově? Řešením je velmi hlasité a důrazné opakování pravdy, která je v tomto případě jasnější než modré nebe.

Dává nám naději do budoucna, protože věříme v její vítězství. Bojujme za ni jen pouhým slovem a jejím šířením. Chceme být neutrálním srdcem Evropy a nepatříme na západ! Nikdy jsme tam nepatřili!

David Tygr Ploc, DOMOV, koordinátor spolku NESPOKOJENÍ

Zdroj.

Napsat komentář