Top 5 pravd!

Poslední týdny se stále dokola ve svých názorech točím kolem pravdy. Proč to dělám? Protože přehlížení pravdy je jednou z příčin našich problémů. Ano, globalisté a jejich otroci, kteří jsou bezesporu nejhorší vládou v naší historii, se snaží udělat otroky z nás, a my jim to ignorací nesmyslů, kterými nás zásobují, jen usnadňujeme. A proto si dnes připomeneme ty nejdůležitější pravdy…

Pravda č. 1. Existují pouze dvě pohlaví. Muž a žena. Cokoli jiného je hloupost nebo psychická porucha! Pokud si někdo vymyslí, že chce změnit své pohlaví, tak je to možné opět jen v případě těch, které skutečně existují. Příroda či Bůh stvořili ve své moudrosti pouze dvě pohlaví. Inteligentní člověk žije ve světě mužů a žen a nad dalšími desítkami nových pohlaví se ani nezamyslí. Idiotské názory, které nám vnucují globalistické organizace jako je EU, jsou nástrojem pro vytvoření snadno ovladatelné společnosti, která se neopírá o tradiční hodnoty. Naší chybou je, že se proti takovému lhaní nejsme schopni ozvat. Máme pouze dvě pohlaví a to mužské a ženské. Tečka!

Pravda č. 2. Manželství je svazkem muže a ženy. Diskuze nad manželstvím stejnopohlavních párů je hanobením tradičních hodnot. Naši předci během dlouhé historie uzavírali manželské svazky pouze mezi mužem a ženou. Pokud si menšinové stejnopohlavní páry chtějí své vztahy zlegalizovat, existují zde registrovaná partnerství. A zdůrazňuji, že manželství mezi mužem a ženou je tím jediným vhodným modelem pro výchovu dětí. Braňme své tradiční hodnoty a nedovolme našim zaměstnancům ničit náš svět. Pokud podobné zvrhlosti nezastavíme, budou nás obtěžovat dalšími hloupostmi, jako je například označení matky a otce jako rodiče č. 1 a č. 2.

Pravda č. 3. Nepatříme na západ. O další lži (patříme na západ), kterou nám někteří politici nabízejí obhajobu svého korýtka, jsem psal minulý týden. Bohužel někteří snadno ovlivnitelní jedinci podlehli hloupým reklamním frázím o našem budoucím skvělém bytí v elitní západní společnosti a bez historické úvahy, bez zamyšlení se, tento nesmysl opakují. Vše zlé, co nás polední dobou provází, je produktem Západu. Nikdy nebudeme svobodní, pokud se necháme ovlivňovat touto primitivní propagandou.

Pravda č. 4. Green deal je podvod. Globální oteplování je jen dalším strašákem, kterým nás chtějí globalisté ovládnout a zotročit. Vnucování nesmyslu o katastrofě, která nás postihne, pokud nezměníme své chování, je tak jako vše výše uvedené dalším totalitním nástrojem. Oteplení či ochlazení planety je jejím přirozeným mechanismem, na který máme jen nepatrný vliv, ne-li vůbec žádný. Nenechme se strašit a pomalu nahánět do novodobého digitálního koncentračního tábora. Ekologické šílenství dostalo své jméno, na které doplatí pouze a jen člověk absolutní ztrátou svých svobod.

Pravda č. 5. Jsme zde pro život, ne pro válku! Chceme mír. Vnucování války je podobným zvěrstvem jako válka sama. Lidé, kteří nesouhlasí se systémem podsouvanou lží, jsou označeni za CHCIMÍRY! Na světě nejsme pro západní globalistické hry, které jsou poslední dobou tak amorální, že se nezastaví ani před válkou. Člověk je zde pro to aby žil, ale bohužel, tento fakt si naši prozápadní poskoci neuvědomují nebo spíše nechtějí uvědomit. Pro naše prožití času, který nám byl dán, potřebujme žít v míru. Nechceme žádné války, chceme mír.

Závěrem ještě jedna pravda, která je shrnutím výše uvedených. Kdo je zodpovědný za všechny ty lži a umlčování pravdy? Ne, naši prozápadní političtí sluhové to nejsou, ti jen slepě poslouchají a plní rozkazy, které jim byly předány. Ten kdo nás ničí a omezuje je Západ a totalitní Evropská unie. Poslední pravdou tedy je, že pokud budeme členy EU, nikdy nebudeme svobodní, protože je dle mého názoru nereformovatelná. Zodpovědní jsme my, tím jak volíme, nebo v některých případech ani nevolíme. Pozor na obhájce našeho členství v EU a NATO. Těm o pravdu nejde!

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV, koordinátor spolku Nespokojení

Zdroj.

Napsat komentář