Nespokojený Péťa – Bruselská říše zla

Diktátorské sklony bruselského úřednictva zapáchají do všech zemí současné Evropské unie. Páteční hlasování Evro-parlamentu o budoucí Evropské federaci otevřelo cestu k ukončení národních identit a existence svrchovanosti členských zemí!

Exekutiva EU v podobě prezidenta a „vlády“! Evropská justice a armáda! Daňový diktát! Ukončení práva veta v nejzásadnějších otázkách života občanů EU! Diktát velkých zemí bude závazný pro ostatní!

Ani v euro-hujerském prostředí nepanovala velká podpora a návrh prošel těsně o 17 hlasů! Někteří evropští poslanci ze Slovenska a České republiky se nezúčastnili, nebo se po „anglicku“ včas vytratili! A právě díky nim (snížením kvóra) se to v pátek 24.11. 2023 evropským fašistům podařilo protlačit!

Možná si to ani v pátek někteří neuvědomili, ale odstartovali svým hlasováním urychlení rozpadu tohoto překrouceného paskvilu připomínajícího čím dál tím více pokus o vybudování IV. říše! Prostředí, ve kterém si jedni budou naplno užívat a druzí na ně budou v potu tváře pracovat!

Děkujeme, že nám o tom všem připravovaném zapomněli naši vyslanci – europoslanci tak nějak říct! Asi se natolik někteří soustředili na „Fialo stačilo“, že jim zásadní a klíčové hlasování uniklo. Nebo ho nepovažují za kolaboraci a ohrožení bytostních zájmů České republiky?

Děkujeme, že jste nás opět víc postrčili k BRICS!

Napsat komentář