Nespokojený Péťa – Odhalení vládní zlodějny

Okrádání po „česku“! Domácnosti si připlatí za elektřinu od Nového roku více než 65,7% a za plyn o 38,8%! Firmy závislé na velké spotřebě elektřiny zaplatí i více než dvojnásobek! Zdražení i vládní propaganda je další smyšlená a ničím nepodložená loupež za bílého dne!

Stále omílané výmluvy na Lipskou burzu, přes kterou se prý kótuje cena a s ní nejde hnout se ukázala další vládní lží! Ta má zamlžit machinace a raketové přesuny peněz od obyvatelů do kapes pár „vyvolených“!

Expert přes energetiku Vladimír Štěpán odhalil podvod s Lipskou burzou! Nekupujeme si vlastní elektřinu přes tuto burzu, jak je tvrzeno. ČEZ pouze učiní referenční nákup a na jeho základě určuje ceny! Tak se ty peníze udrží pěkně doma a nerozkutálí se burzovním spekulantům!

Ale komu se vlastně rozkutálí? A tedy v čí prospěch firma, kterou většinově vlastní stát – občané okrádá občany a firmy hned několikrát, protože astronomické ceny energií plodí ze řetězu utrženou inflaci?!

Vtírá se otázka: „Proč vláda placená občany organizuje okrádání těchto občanů svojí vlastní firmou? A kde jsou všechny ty nakradené peníze?“

Napsat komentář