Rakušan by měl OKAMŽITĚ PODAT DEMISI

Tak trošku se nám hnuly ledy po našem trestním oznámení, ale pokud to zkusí klasifikovat jen jako přestupek, tak samozřejmě se budeme odvolávat. A hlavně Rakušan by měl OKAMŽITĚ PODAT DEMISI, přece ten útvar patří pod ministerstvo vnitra.“

Vyvěšením vlajky se nejprve zabývala pražská policie, která ale případ předala Národní centrále proti organizovanému zločinu. „Mohu uvést, že náš útvar přijal oznámení, které v současné době vyhodnocuje. Více informací nyní poskytovat nebudeme,“ uvedl mluvčí NCOZ Jaroslav Ibehej.

Ministerstvo vnitra nechalo českou a ukrajinskou vlajku vyvěsit společně s podobiznou ruského prezidenta Vladimira Putina ve vaku na mrtvoly v rámci připomínky vzniku Československa. „Víme, kdo je náš přítel, který krvácí i za naši svobodu. A také víme, kdo je náš nepřítel, a nenecháme ho ukrást pojem vlastenectví ani naši vlajku,“ napsal 28. října k fotografii na Twitteru ministr vnitra Vít Rakušan (STAN).

9 komentářů u „Rakušan by měl OKAMŽITĚ PODAT DEMISI“

  1. Policie už nefunguje skoro 3 roky a Rakušan kozel zahradníkem čili mafie, žádné demise, odvést v klepetech a doživotní gulag.

    Odpovědět
  2. Zadam o prošetřeni hanobeni budovy uřadu MV vyvěšovaním
    Vlajek
    Dehonestujícim způsobem.Uraži mne to a stydím se za pana Rakušana .ktery to ještě obhajuje.Žádam o jeho odstoupení ze svého úradu a vyvození důsledků jeho jednání.

    Odpovědět

Napsat komentář