Rusko je prý původcem všeho zla . . . Proč taková tvrzení nazýváme oficiální vládní propagandou? A může to být i jinak?

Je konflikt na Ukrajině nebezpečný pro země EU, i kdyby nedopadl na Evropské země jediný ruský šrapnel? Co nám zamlčují naši fialoví hlavouni? Opravdu je Rusko všude a všemi nenáviděné?

Co na to DOMOV? Razantní bezhlavá cenzura vždy vede k hledání informací „jinde“ a tak se stává kontraproduktivní a sama sobě nebezpečná! Naši vládní představitelé a vedení sněmovny i senátu se vyznačují extrémní nenávistí k Rusku, kterou jako rakovinu roznášejí do společnosti, zavádějí násilí a vraždy do hlav žáků a studentů.

Podporují už tolikrát usvědčené zločince a nacisty, fašizují společnost a doufají, že se to nikdy nebude vyšetřovat, že se to nikdy „neprovalí“! Zdání a víra mocných je jedna věc, řízení z vyššího principu věc druhá!

Lokajové doufají, že si je páníčkové ponechají po svém boku, avšak staré dobré přísloví tvrdí: „Nechoď Janku s pány na led . . .“ A již tolikrát dějiny potvrdily, že když se začne vyšetřovat, ti nahoře obětují své lokaje a předhodí je soudu, aby masy byly uspokojeny . . .

Mainstreemová média nám předkládají „fakta“ a „důkazy“ o krvelačném Rusku, zlém ideologicky závadném ruském plynu a nemocném, hrůzou se ze sna každou noc budícím Putinovi. Kvůli uvaleným sankcím prý v Rusku klesla životní úroveň obyvatelstva o 10%! Prosíme, chceme taky ty sankce, nám totiž klesla životní úroveň bez sankcí o 20 – 25%!

Co se ale skutečně děje významného ve světě, to se z mainstreeamu nedozvíme. Ještě, že se občas někteří účastníci zajímavých setkání podělí o své postřehy na sociálních sítích!

Převzato: ze sociálních sítí

Datum: 28. 4. 2022 7:46:08
Předmět: Afrika má na válku na Ukrajině trochu jiný pohled. Afrika exploduje… To Rusko živí celý kontinent!

Večer 12. března jsem se zúčastnil diskusního klubu Cercle des Nouveaux Mondes v Paříži na počest Lionela Zinsou, bývalého premiéra Beninu, absolventa Francouzské univerzity politických věd, finančníka a zaměstnance Rothschild Group. Do luxusního salónu Foch se slétla především kuřátka z Rothschildova hnízda, bankéři, diplomaté a několik úřadujících ministrů.

Moderátor pozdravil hosty a neopomněl vzdát hold nové módě vyjádřením své podpory „nešťastnému lidu Ukrajiny“. Poté předal slovo čestnému hostu, pro kterého tento večer uspořádali.

A tady se něco pokazilo! Lionel Zinsou také promluvil o ukrajinské krizi:

„Teď všichni ze všech stran slyšíme jen o této krizi, o protiruských sankcích, ropě, plynu. Uvědomujete si vůbec, co například tato krize znamená pro Afriku? Rusko nám dodává obilí a kukuřici. Veškerá logistika prochází Černým mořem. Africký svět ztuhl hrůzou z toho, co se děje. Je zděšen jednáním Spojených států a Evropské unie.
Afričany si nekoupíte řečmi o demokracii. To jsou vaše řečičky pro vnitřní auditorium. Většina africké elity byla zformována v Sovětském svazu – lékaři, inženýři, piloti, učitelé, vědci. Rusové byli jedinými Evropany, kteří dekolonizovali Afriku. A Afrika si to pamatuje. Stejně jako si Afrika pamatuje evropská zvěrstva.

Asi jste si povšimli, že africké země nepodpořily rezoluci OSN odsuzující Rusko. A nikdy nepodpoří žádné rezoluce proti Rusku. Každý Afričan je totiž pevně přesvědčen, že Rusko je dobré, ať už si o něm myslíte cokoli. To je prostě konstanta.

Celá Afrika sleduje, co se děje ve Středoafrické republice a Mali. To, co Evropané nedokázali udělat za celá desetiletí, udělali Rusové za jeden rok. Středoafrická republika byla rejdištěm gangů, dnes je zde skutečný stát.

Vím, že v sále jsou diplomaté, zaměstnanci ministerstva zahraničí. Apeluji na vás, na francouzskou diplomacii: najděte řešení tohoto problému co nejdříve, protože pokud ten konflikt do měsíce neskončí, Afrika exploduje.

U vás se do popředí dostávají energetické problémy. V tom nejhorším případě budete mít méně tepla a méně aut, ale my v Africe budeme mít problémy s hladem! Pořádně mne poslouchejte, ta krize v Africe povede ke zničení Evropy.

Vzpamatujte se, hledejte diplomatická řešení. A nezapomeňte, že země jakoIndie a Čína podporují Rusko, že Afrika podporuje Rusko.

Nechci mluvit o demokracii a mne, Afričana, nedojmete příběhem o nešťastné Ukrajině a výzvami k lidskosti. Vaše demokracie je vaše věc. Nás nezajímají vaše představy o tom, jak bychom měli žít my, Afričané.

Tak ještě jednou! Hledejte kompromisy, nechte pracovat diplomaty. Čas pracuje proti nám. Máme 30 dní! Třicet! Víc ne!“

Hlasitý, dlouhý potlesk!

Ti, kdo se shromáždili v salónu Foch v centru francouzské metropole, vědí o penězích hodně. Na rozdíl od úředníků chápou, že velké francouzské bohatství pochází z Afriky. Uvědomují si, že Afrika je pro Francii strategicky důležitější než Ukrajina pro Rusko. Afrika je pokladnicí, bohatstvím Francie, je jejím účtem ve švýcarské bance, je krví francouzského průmyslu.

Sidney Cabessa, hlavní poradce bankovní skupiny Rothschild, se domnívá, že na věci je třeba pohlížet se zdravým rozumem: „Francouzské firmy opouštějí Rusko, přicházejí tam o konexe, kapitál, pověst a zároveň riskují, že přijdou i o Afriku. Protože právě teď Francie čelí nejhorší krizi v Sahelu.
Pád profrancouzského Ibrahima Boubacara Keity a Rocha Marca Christiana Kaborého učinil francouzskou politiku v Sahelu neudržitelnou. Politická krize v Čadu, Súdánu, Guineji, vyhnání Francie z Mali, nenávratná ztráta Středoafrické republiky. To vše vede ke ztrátě půdy pod nohama a značně komplikuje francouzskou přítomnost na africkém kontinentu. Je velmi malá šance, že se francouzský byznys zotaví poté, co ztratí dva trhy současně – ruský a africký. Právě jsme se jakž takž zotavili z toho, že se od nás odtáhl Írán, když Spojené státy donutily Francii, aby tam zmrazila své investice.“

Do rozhovoru se zapojuje Christine, je investiční bankéřkou, zakladatelkou bank v Casablance a Rabatu: „Vězte, že Rusové jsou nám v patách. V Africe se mluví jen o tom, že Rusko se vrací. Čekají tam na ně.“

Její slova potvrdila Sonya Dellal, viceprezidentka keňské obchodní komory ve Francii.

„Tyto sankce poškodily staletou pověst francouzského byznysu. Lidé se bojí, dívají se na nás jako na blázny, je nebezpečné s námi uzavírat obchody, je nebezpečné důvěřovat penězům, je nebezpečné rozvíjet projekty. Jsme ale připraveni spolupracovat s Rusy,“ řekla Dellal.

Podpora Ukrajiny a ukrajinských uprchlíků je silou svého mediální tlaku bezprecedentní, vyvolává z paměti Francouzů masakr v Kongu, bombardování Libye, brutální atentát na jejího legitimně zvoleného vůdce, tak oblíbeného a milovaného v Africe.

Lidskoprávní aktivista Luca Michael říká: „Evropané křičí, že zahájí trestní stíhání za „ruské zločiny“ proti Ukrajině, přitom Mezinárodní trestní soud zatím nezahájil vyšetřování masakrů v Libyi, Sýrii a drancování afrických surovin. Říkají nám, že Evropa vymýtila rasismus, ale dnes vidíme, jak všude vzkvétá. Dveře se Ukrajincům otevírají dokořán, pařížská starostka Anne Hidalgová slíbila, že otevře školu pro ukrajinské děti, zatímco uprchlíci z Afriky a Blízkého východu stále dřepí ve stanových táborech v Calais. Válka v Jemenu trvá už sedm let, přineslo to už 340 000 obětí a nikde žádné demonstrace na podporu Jemenu. V čem jsou Jemenci horší než Ukrajinci? Je to kvůli barvě pleti? Francouzi jen předstírali, že jsou tolerantní, zatímco
zůstávají rasisty!“

„Myslíte, že se Putin zastaví?“ ptá se mě Luca a odpovídá si na svou vlastní otázku. „Ne, on se nezastaví, půjde až do konce.“

Alesja Miloradovič

Jeden z nejvíce přeposílaných komentářů:

Po internetu koluje zajímavý komentář neznámého autora, který reagoval na slova předsedy ODS Petra Fialy, že „z východu nikdy nic dobrého nepřišlo, my jsme orientovaní na Západ, musíme být orientovaní na Západ“ . Jaká je skutečnost?
V komentáři mu neznámý autor připomněl tato fakta:

 • Marxismus vznikl na „Západě“ a z Německa ho Lenin přivezl před více než 100 lety do Ruska.
 • Nejvlivnějšími teoretiky komunismu se dávno před bolševikem Leninem stali v Německu Karl Marx a Friedrich Engels, kteří také stáli u zrodu prvních komunistických organizací.
 • První revolucí ovlivněnou komunistickými myšlenkami bylo roku 1871 povstání pařížských komunardů.
 • Fašismus nevznikl na východě, ale v Itálii, tedy na jihu Evropy.
 • Nacismus nevznikl na východě ale v Německu tedy na „Západě“.
 • Potupnou Mnichovskou dohodu proti ČSR v Berlíně nepodepsal s – Hitlerem ruský Stalin, ale britský premiér Neville Chamberlain, francouzský premiér Édouard Daladier a italský fašista Benito Mussolini.
 • První atomovou bombu nevyrobili na východě v SSSR ale na „Západě“ v USA.
 • První plynové útoky na frontě (chlor, fosgen aj.) neprovedli Rusové, ale Němci.
 • První tzv. nervové plyny (Sarin, Soman, Tabun) nevyrobili Rusové, ale Němci r. 1939-42 tedy na „Západě“.
 • Neomarxismus se po Evropě nešíří z „východní“ Moskvy, ale z německého Frankfurtu aj. „Západu“.
 • Teorie o tzv. GENDER socializaci k nám pronikají cca od 70-tých let ze „Západu“ se vzestupem feminismu, nikoliv z Ruska nebo z Číny.
  Multikulturalismus nevymysleli v Moskvě, ale je nám oficiálně proklamovaný Evropskou unií z Bruselu.
 • Imigrační vlna Afričanů a muslimů nám nehrozí z Moskvy, ale ze „západní“ Evropy.
 • Pokutami a tresty za oprávněné nepřijímání imigrantů nám nevyhrožují Rusové z Moskvy, ale EU z Bruselu.
  To je tedy to ZÁPADNÍ DOBRO jen za posledních cca 100 let.
  Česká republika patří do středu Evropy a tam musí zůstat!

7 komentářů u „Rusko je prý původcem všeho zla . . . Proč taková tvrzení nazýváme oficiální vládní propagandou? A může to být i jinak?“

 1. Skvělý článek, kdy už konečně lidé otevřou oči a začnou chápat svět ve všech jeho souvislostech. Už by bylo velmi potřeba.

  Odpovědět
 2. To by se mělo vytisknou a rozesílat do schránek. V ČTlživizi a ostatních médiích jim podobných se to lidé nedoví.

  Odpovědět
 3. Přesně popsáno souhlas,připadá mně že lidstvo stratilo úplně rozumně uvažovat, nechá se ovlivňovat zločinci co by chtěli ovládat celí svět a hrabat a hrabat mámon a pořád budou mnět málo!

  Odpovědět

Napsat komentář