Přijďte oslavit 77. Den osvobození a porážky fašismu. Uctíme padlé hrdiny a vojáky Rudé armády. Poděkujeme jim za naši svobodu i naše životy.

Pobuřuje vás přepisování dějin a bagatelizování zásadní role Rudé armády při porážce fašismu a nastolení světového míru v roce 1945? Chcete vyjádřit svůj nesouhlas s apriori protiruským narativem současnosti? Považujete za nepřístojné zrušení většiny oficiálních pietních aktů obětem a padlým Rudoarmějcům při osvobozování naší vlasti? Sledujete s obavami návrat neonacismu?

PŘIJĎTE SPOLU S NÁMI VYJÁDŘIT SVÉ PODĚKOVÁNÍ A VZDÁT HOLD A ÚCTU TĚM, KTEŘÍ PADLI ZA NÁS V BOJI PROTI NACISMU A FAŠISMU III. ŘÍŠE A JEJICH SPOJENCŮM! PŘIJĎTE ŘÍCI NACISMU A VÁLCE JASNÉ NE!

AKCE: pietní akt a oslava Dne vítězství nad fašismem

KDE: Jihlava (Horní Jihlava), Masarykovo náměstí

KDY: neděle 8. května od 14 hodin

POŘÁDÁ: strany DOMOV a Česká suverenita

PROMLUVÍ: hlavní mluvčí: Mgr. Jana Volfová, předsedkyně České suverenity; Mgr. David Tygr Ploc MBA, předseda strany DOMOV; Mgr. Luděk Růžička, předseda strany DOMOV Vysočina; PhDr. Josef Skála CSc., kandidát na prezidenta ČR a další hosté

Zpívat a hrát bude Hana Lounová s doprovodem

https://www.facebook.com/watch/?v=1831193400399593&extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&ref=sharing

1 komentář u „Přijďte oslavit 77. Den osvobození a porážky fašismu. Uctíme padlé hrdiny a vojáky Rudé armády. Poděkujeme jim za naši svobodu i naše životy.“

  1. Historie se přeci nedá napsat Znovu a Jinak..,podle Současnosti… kdo toto provádí je Lhář, Zbabělec a ochočený Manipulátor!!! A v tomto konkrétním bezprecedentním případě by to také znamenalo, že by tady ani Nebyl, vůbec by totiž Nežil!!! Jak absurdní dobu žijeme, jak absurdním dramatem procházíme!!!

    Odpovědět

Napsat komentář