Agresivita kolektivního Západu je přímo úměrná hloubce agónie Ameriky

Fialova vláda nás zatáhla do špinavé hry neonacistů. NATO plánovalo dobytí ruských surovinových zdrojů a vyhubení většiny Slovanských národů. Skládačka se časem doplňuje, proto se stupňuje cenzurní šikana ruku v ruce s despotickou propagandou.

V dobách plánovaného předání východního bloku anglosaským bankéřům a korporacím, kdy Michail Gorbačov, KGB a CIA zosnovali tu sametové divadlo, onde demolici zdi a vše převázali stuhou demokracie a svobody, rodil se plán na konečné dobytí Ruska. V tomto duchu se tvořily i dohody a úmluvy, které Západ sice dal, ale vázán se jimi necítil.

Jednou z nich byla i dohoda o znovu sjednocení Německa. Zde platila ujednání vítězných mocností. Souhlasu bylo dosaženo oproti slibu, že se NATO nebude rozšiřovat směrem k SSSR, tedy Rusku. Jedno jest, zda slib byl jen vyřčen, protože i sepsanou dohodu by Západ ve svém „stylu“ stejně ignoroval. Nakonec Boris Jelczin nebyl z těch, kdo by v prvopočátku porušování slibu hlasitě protestoval.

To až Vladimír V. Putin při obnově suverenity a záchranných pracech na Ruské svébytnosti diplomaticky na všech úrovních žádal plnění závazku Západu. Byl vždy ignorován a nevyslyšen. Kyjevský Majdan 2013 odhalil plány USA a jeho poskoků. V. Putin konfrontoval cca v roce 2020 A. Merkel s útočnou dohodou zemí Západu proti RF, kde byla podepsána. Po roce se madam Angela stáhla ze scény.

Dění na Ukrajině monitorovaly tajné služby Moskvy se znepokojením. Ukrajinu ovládla fašistická junta, která soustavně terorizovala ruskojazyčné obyvatelstvo. Svobodnou vůli občanů Krymu prohlásili za anexi, vzbouřené regiony proti neonacistům vyznávajícího Banderu Doněcko a Lugaňsko teroristickými metodami chtěli přimět ke kapitulaci. Vše za podpory Západu, s účastí Amerického kapitálu i personálu.

Covidová „pandemie“ měla přímou souvislost s vývojem a testováním biologických zbraní vyvíjených v desítkách biologických laboratoří umístěných na Ukrajině. Financované skrze americké granty. Stopy jsou zřejmé a dnes i oficiálně potvrzené, stranou nezůstal ani Dr. A Fauci a rodinka Bidenových. To je odpověď na otázku MUDr. Soni Pekové: „Odkud a z jaké jeskyně ty potvory vylétávají?“

Na konci roku 2021 bylo gosudarovi V.V. Putinovi jasné, že válka proti jeho zemi je realitou a že přípravy finišují. A na varování ze strany Ruska kolektivní Západ odpověděl propagandou o ruské agresi, která hodlá uchvátit Ukrajinu, jen se neví, kdy to bude . . .

Česká republika dodávala zbraně na Ukrajinu v rozporu se zákonem už na přelomu roku 2021 – 2022. V lednu si to fialovci nechali posvětit v parlamentu. 1. února 2022 podepsala fialová militaristická vládní smečka dohodu o poskytování zdravotnického ošetření příslušníkům Ukrajinské armády (jak dlouho ji připravovali?).

Angela Merkel i Petro Porošenko shodně tento měsíc přiznali, že Ukrajina NIKDY nehodlala dodržovat Minské dohody. Garanty těchto dohod bylo Německo, Francie a Rusko. Teď je i zbytečné doznání Macrona, všichni kromě Ruska v tom měli jasno! Šlo jen o získání času na vyzbrojení Ukrajiny a provedení konečného úderu.

Kdo psal scénář? Musíme se podívat na toky peněz a finanční zájmy. Za vším stojí USA, ale zadavatelem je Británie. Evropa je nucena i za cenu torpédování Nord Streamu 1 a 2 nakupovat ruský plyn prodávaný Čínou Američanům za nehorázné ceny, ale v dolarech. Evropa momentálně resuscituje petrodolar a investuje do toho veškeré majetky ožebračovaných obyvatel.

Pokud však Moskva uplatní balíček protisankcí, tak se stejně kolektivní Západ včetně USA odporoučí do ekonomického krematoria. Potom se možná 770 milionů obyvatel těchto zešílených zemí přikloní k multipolárnímu uspořádání zemí BRICSU na principu nezávislosti a svobody. Rozšíří tak již dnes 3 miliardový pakt, který se stále rozšiřuje o nově příchozí země.

Kdy se to a jak hodně dotkne i nás? To záleží na naší odvaze ukončit řádění fialovců a jejich podporovatelů v Parlamentu a Senátu či jiných funkcích, kam si další kolaboranty dosadili.

1 komentář u „Agresivita kolektivního Západu je přímo úměrná hloubce agónie Ameriky“

  1. Díky za výborný historický exkurz k pochopení Dneška v plné jeho šíři…Nic se neděje a nedělo náhodně, vše bylo pečlivě plánované a navazovalo na sebe za stálé součinnosti zločineckých mainstreamových médií, která plánovitě vyrábí „věrohodné- technicky dokonalé“ lživé informace a plní se jednotnou propagandou…je to přímo geniálně vymyšlená INFORMAČNÍ válka, která měla a má miliony obětí- vystrašených, pomýlených a proto připravených lidí…Proto je důležité se setkávat, vzájemně se probouzet a spojovat, hledat další- alternativní zdroje informací, hledat pravdu a vyžadovat jí od všech složek státní správy i samosprávy..nenechat se vlákat do pasti-„stejně nic nezmůžu“. Protože nás všech je hodně, milionkráte více než těch, kteří nám vládnou!

    Odpovědět

Napsat komentář