Babišova vláda zakázala podnikat, zpívat a navštěvovat příbuzné, Fialova vláda hodlá předepsat maximální teploty v místnostech. Jak se žije za vlády psychopatů?

Zajímá vás, kam má dospět systematická destrukce úplně všeho, co funguje? Už víte proč musely být vypnuty weby, které usvědčovaly vládu z propagandy, lží, korupce, vlastizrady a kolaborace? A proč není pochyb o tom, že se jedná o zvenčí (globalisty) řízenou destrukci jednotlivých evropských zemí?

Co na to DOMOV? Výsledky loňských parlamentních voleb nás ubezpečily, že odstartovaná destrukce ekonomiky, společnosti a státu bude eskalovat a že můžeme počítat s tím horším vývojem událostí. Upozorňujeme na to v komentářích všech činností vlády (nelze napsat práce vlády), které ji i Parlament usvědčují z hájení cizích zájmů na úkor obyvatel naší země.

Jedná se o vlastizradu a kolaboranství s vnějším nepřítelem! Množství korupčních kauz a skandálů nikoho už ani nepřekvapuje, nikdo je neřeší a to nejsou tito pohunci a lokajové kolektivního Západu ani rok ve funkcích!

Zavlečení České republiky snad do každé žumpy, která se vyskytne je specialitou lumenů, jejichž rodové kořeny prozrazují, odkud vítr vane! A zbytek tohoto mozkového trustu je v přímém spojení s organizovaným zločinem, sudetoněmeckým landsmanšaftem, CIA, ukronacisty, pedofilními spolky, LGBT ideologií a nebo figurují na výplatnicích korporátních fašistů.

Žádný strom však neroste do nebe, lidé potřebovali ke svému probuzení ne políček, ale pořádný nářez. Tak ho tu máme a já věřím, že za současného stavu věcí platí už to poslední: „čím hůř, tím líp!“

Převzato: Skrytapravda.cz

Už chápete, proč zablokovali weby, které odmítaly být mediálním stádem ovčím? Kde jste vyhrabali Síkelu, který snad přiletěl z Marsu, Rakušna z Kolína a dokonce ani ti prověření nevěděli čtyři dny, že k nám neproudí ropa!

Vážně to tupé ovčí stádo mediální má něco společného s hlídacími psy demokracie, jak měly fungovat po mnoho století?

Ráno se terorista Zelensky probudí a zavře kohoutky s ropou a plynem.

Pak mu šoupnou pravděpodobně dávku drogy, a on nám na chvíli plyn a ropu pustí, když mu k tomu pošleme výpalné navíc!

Kdyby nebylo Orbána… Ropa zřejmě opět poteče tak, jak má. Na Slovensko a do Maďarska. Nejprůmyslovější stát Česká repubilka nedostane nic. Největší maďarská rafinerie MOL totiž podle agentury Bloomberg uvedla, že zaplatila tranzitní poplatek za obnovení toků paliva do střední Evropy. Pak i Slovensko. My zastavíme průmysl, nebo budemme žebrat v Polsku. Ale to nevadí, máme Jourovou a to se cení…

Další pošuk Síkela (pozor, další pomatenec ministrem) vytváří směrnici, že na záchodě budete mít 18°, o krok dál 19°, o další krok 20° a hlídat to budou speciální Lidové bolševické milice, co nám budou držet u zadku teploměr?

Vážně budou mít ve studiu veřejnoprávní televize 15° až 18°a budou slavné hlasatelky nabaleny ve třech svetrech?

Pokud soudružka hlasatelka veřejnoprávní televize dostane rýmu, bude to jako pracovní úraz a doplatek z koncesionářských poplatků navíc?

A máme snad každý den jako za bolševika poslouchat ke stavu na českých tocích ještě doplnění, jak se terorista Zelensky vychrápal a zda nějaké Lejno v Bruselu nevydalo zase zmagořelým příkaz, ze kterého neví nikdo, jak se vymluvit a dostat?

Poláci nám sebrali obilí, plyn, ropu a vydírají?

Transpetrol oznámil, že ruská ropa v tranzitu přes Ukrajinu již dorazila na Slovensko a brzy se dostane také do Maďarska Dodávky ruské ropy do ČR přes jižní větev ropovodu Družba nebudou obnoveny. Novinářům to ve středu oznámila oficiální zástupkyně společnosti Transpetrol, která je provozovatelem slovenské části Družba, Linda Vaškovičová.

„Dodávka ropy do České republiky nebude obnovena,“ řekla. Zástupce Transpetrolu také informoval, že ruská ropa již dorazila na Slovensko tranzitem přes Ukrajinu a brzy se dostane i do Maďarska. Vaškovičová vysvětlila, že obnovení dodávek ropy se týká Slovenska a Maďarska. Otázku placení za tranzit ruských surovin řešil maďarský ropný a plynárenský koncern MOL, který v těchto dvou zemích vlastní ropné rafinérie. České ropné rafinérie patří do polského koncernu PKN Orlen.

Česká státní společnost MERO, která je vlastníkem a provozovatelem české části Družby, potvrdila, že dodávky ropy ropovodem v Česku jsou prozatím zastaveny. Ministr průmyslu a obchodu ČR Josef Sikela přitom na svém Twitteru uvedl, že Praha společně s Varšavou usiluje o získání plné ropy pro republiku. „S polskou stranou nyní hledáme řešení obnovení dodávek ropy do ČR, které bude akceptovatelné po právní i technické stránce,“ uvedl šéf MPO a Obchod zaznamenán.

Takže Fiala, Rakušan a Černochová celému světu oznámili, že jsme těžce napadli jako první Rusko všemi zbraněmi, vykopali ambasádu, Kolářové zničili pomníky hrdinů, co našim rodičům zachránili životy a Zelensky se smál, jak jsou Češi geniální. Ta genialita  našich vlůdců se nyní ukazuje: likvidace občanů České republiky a českého průmyslu. Stala se z nás zadlužená žebrota!

Co vlastně dříve vyspělá Česká republika mezi takovými „duševními giganty“ dělá? Likvidují nás ze všech stran! Nastal čas, jinak…

Napsat komentář