OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Budoucnost se jmenuje BRICS!

Pokud se ještě někdo domnívá, že farma zvířat, kterou známe pod názvem Evropská unie, je reformovatelná, pak je slušně řečeno naivní. Nebudu útočný a slovo hloupost či problémy s egem slušně skryji pod naivitu. Každým dalším krokem EU je více než zřejmé, že ji nejde o lidi, ale o absolutní likvidaci práv, svobod, suverenity a tradic. Digitální koncentrák je připraven. Otázkou zůstává, zda v něm zůstaneme…

Dospělý a svéprávný člověk již pochopil, ale ti, kterým vyhovuje podřízenost, a nejsou schopni zásadních rozhodnutí, se nechají nahnat do ohrádky či spíše tvrdé ohrady a ještě budou spokojeně pozpěvovat tak, jak jim bylo slíbeno falešnými zachránci. Budu dnes plný optimismu, protože věřím, že fialová chátra nejpozději v roce 2025 opustí korýtka a my lidé se konečně dočkáme tolik požadované a potřebné svobody. Oni naneštěstí mají vše potřebné, aby se udrželi u moci až do dalších voleb do Poslanecké sněmovny. My v DOMOVě však již nyní velmi zodpovědně přemýšlíme a plánujeme, co dál…

Zlo, které se stále více ukazuje ve své skutečné podobě (EU), se již netají tím, co dělá. Vnucuje dosud nepodrobeným členům své migrační rozkazy, a protože má své poskoky ve vládě ČR, daří se mu vše. A první tygří dotaz je následující: Opravdu někdo věří tomu, že po odchodu fialového lháře se povede EU změnit k lepšímu? A ptám se dále, opravdu si někdo naivně myslí, že vše, co bylo učiněno proti vůli našeho lidu, bude zrušeno? A nebylo toho už dost? Stále to ještě někomu nedochází? Tak se ptám, jak nám vlastně EU pomáhá přežít těžké válečné období, když ukrajinský konflikt podporuje?

Ale dobře chápu, že pod vlivem pravdomluvných médií to stále ještě některým nedošlo, tak si to stručně shrňme. Kdo zničil naše hospodářství nesmyslnými kvótami, dotacemi, které byly pro jiné státy výhodnější? Kdo hlídá novinářkou korektnost (tedy pouštění jen cenzurovaných zpráv do médií). Kdo nám nařizuje nabízet občanům závadné ukrajinské obilí? Kdo nám vnucuje manželství pro homosexuální menšiny? Kdo nám vnucuje další nesmysly jako LGBFLMPSVZ? Kdo nám snižuje životní úroveň Green dealem? Kdo nám vnucoval nákup nefunkčních škodlivých vakcín? Kdo nám vnucuje nepřizpůsobivé migranty i přes násilnosti, které jsou v zemích s otevřenou migrační politikou na denním pořádku? Ano, je to Evropská unie!!!

Ne, nevěřme už dalším lhářům, kteří slibují změnu farmy zvířat k lepšímu, poté, co se dostanou k moci. Další vlády budou zotročeny a budou také sloužit zájmům totality.A proto strana DOMOV říká, že je nutné udělat zásadní změnu, další ztráta času, kterou věnujeme zbytečnému pokusu o reformu totalitního společenství, povede k dalším nenapravitelným škodám. Nemáme čas si něco nalhávat. Cesta z bídy má jasné jméno, BRICS. O členství v hospodářském uskupení, které sjednocuje státy neřídící se principem vůdce a otrok, uvažuje další dvacítka zemí. Budoucnost se jmenuje BRICS!

Máme dvě možnosti: 1. Nechat se zničit totalitní Evropskou unií, která se možná kdysi tvářila jako přátelské hospodářské společenství, ale i to dnes vidím jako falešnou pózu, jejímž účelem bylo nalákat své oběti. 2. Vydat se cestou, prosperity a svobody bez omezování a ohrožování, cestou, která má na rozdíl od EU budoucnost, cestou BRICS. A jsem přesvědčen, že nepůjdeme sami. Kdo chce přežít a prosperovat, musí myslet na budoucnost. Pojďme cestou BRICS!

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV, koordinátor spolku Nespokojení

1 komentář u „OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Budoucnost se jmenuje BRICS!“

  1. Já budu velice ostře sledovat, kdo zneužije rétoriku BRICS ke svému volebnímu marketingu. Těším se na to, protože budou muset odpovídat na dotazy typu PROČ? Takže buď to téma nezvednou, nebo nám s ním chtě nechtě pomohou! A to bude skvělé!

    Odpovědět

Napsat komentář